Šiandien sostinę sudrebino Lietuvos rokas. „Siemens“ arenoje vykusiame bendrame grupių „ba.“, „Colours of Bubbles“ ir „Freaks On Floor“ koncerte „R3“ muzikantai užkūrė tikrą vakarėlį ir privertė judėti savo tūkstantinę gerbėjų minią.

Palikę savo sėdimas vietas, susirinkusieji būriavosi arčiau scenos, kur kartu su atlikėjais dainavo gerai žinomas dainas. Muzikantams vos sušukus „Labas, Vilniau!“, gerbėjai kone pašėldavo: šūksniai bei plojimai aidėjo visą vakarą.

Grupės žiūrovų stogus rovė pasikeisdamos kas kelias dainas, taip sukurdamos vieną tęstiną pasirodymą. Patys muzikantai tvirtina nėra girdėję, kad kas nors būtų surengęs pasaulyje tokio ar panašaus formato koncertą.  Vakaro pasirodymas žiūrovus nustebino ir tuo, jog nebuvo apšildančiųjų ar baigiančiųjų grupių, kurios įprastai būna visuose koncertuose. Dainų karuselę parengusios trys grupės žiūrovus užbūrė energija ir kraują kaitinančiomis dainomis ant scenos.

Koncertas originalus ne tik pasirinktu dainų atlikimo formatu, bet ir ypatingomis dekoracijomis bei projekcijomis. Žiūrovus pribloškė  virš scenos kabėję didžiuliai kubai, kuriuos išryškino išskirtiniai vizualizacijų ir apšvietimo sprendimai.

Grupių dainas ir koncerto nuotraukas galite peržiūrėti čia:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist