Suvaldyti erdvę, įgalinti garsą ir architektūrą, pritaikyti realaus laiko moduliacijas – tokiais žodžiais renginio |Next station| sprendimus apibūdina vaizdo architektai Linartas Urniežis ir Andrius Stasiulis. Jų idėjos bus įgyvendintos Vilniaus keleivinių traukinių depe jau birželio 1 dieną.

Renginių ciklas | Next station | debiutuoja unikalioje erdvėje, kuri, pasak organizatorių, pati dirigavo ir pavadinimui, ir visai scenografijai. Vilniaus keleivinių traukinių depui tai bus pirmasis išbandymas – šokių muzikos naktis taps pirmuoju renginiu šioje vietoje.

„Koncerto idėją brandinome apie metus laiko. Ilgai ieškojome išskirtinės architektūros patalpų ir aptikę šią vietą buvome tikri, kad tai įvyks būtent čia. Pats depas yra sterilus, puikiai dera su techno muzikos žanru ir net turi savitą kvapą“, – pasakoja L. Urniežis.

Pasak A. Stasiulio, komanda išsikėlė sau nemenką užduotį – gyvo, nesurepetuoto grojimo metu muziką sinchronizuoti su šviesomis, lazeriais bei vaizdo turiniu. Sinchronizacija su „Timecode“ jau nėra naujiena renginiuose, tai – nepamainomas įrankis koncertuose didžiausiose arenose. Tačiau taikyti šią technologiją grojimo, kuriame atlikėjas daug improvizuoja, metu yra itin sudėtinga.

Paliekant laisvę atlikėjui keisti kūrinių struktūra ar seką gyvai, bus kuriamos išskirtinės realaus laiko moduliacijos, gyvą muzikinį atlikimą paversiančios sinchronizuotu su kitomis vizualinės išraiškos priemonėmis. Šviesų ir vaizdų pagalba bus pasakojama nepertraukiama vizualinė istorija.

„Renginyje | Next station | ypatingas dėmesys bus skiriamas erdvės suvaldymui. Vaizdo projekcijų bei šviesų dizaino pagalba planuojama sukurti dinaminę tunelio iliuzija, jausmą, jog pastoviai judėtum, keliautum, o vaizdas slinktų pro šalį tarsi pro traukinio langą“, – pasakoja A. Stasiulis. 

Pasak jo, renginyje bus itin pabrėžiama esama architektūra ir jos organiškumas.Tiek vidų, tiek išorę papildys išskirtinai šiam vakarui kurtos užsienio ir Lietuvos menininkų instaliacijos.

Elektroninės muzikos naktis | Next station | vyks birželio 1 d. Vilniaus keleivinių traukinių depe (Iešmininkų g. 17a). Dar neturinčius naktinės kelionės bilieto organizatoriai ragina paskubėti – nuo pirmadienio, gegužės 21 d., jis kainuos daugiau.

Daugiau informacijos galima rasti puslapyje nextstation.lt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist