Itin daug koncertuojantys „Kings of Leon“ suranda laiko gyvenimo malonumams

Birželio 27 d. „Siemens“ arenoje pirmą kartą Lietuvoje pasirodys vienas ryškiausių šiuolaikinio roko kolektyvų „Kings of Leon“. Trijų brolių ir jų pusbrolio ketveriukė, pasivadinusi senelio Leono garbei, įtraukė Vilnių į naują albumą pristatančio turo „WALLS“ maršrutą.

Sunku įsivaizduoti roko žvaigždes, nulipusias nuo scenos. Ką veikia muzikantai tarp tų didžiulio dėmesio akimirkų, kai vieną dieną groja garsiajame Berlyno „Waldbühne“ amfiteatre, po poros dienų – Vilniuje, o dar po dviejų stovi prieš šimtatūkstantinę minią viename didžiausių roko festivalių „Rock Werchter“? Atvykstantys „Kings of Leon“ net ir intensyvaus turo metu randa laiko pomėgiams bei mažiems gyvenimo malonumams.

Grupės vokalistas Calebas neslepia, kad keliaujant su grupe po pasaulį vienas didžiausių privalumų yra žymių restoranų lankymas, į kuriuos paprastai nebūtų progos nuvykti. Be to, muzikantus domina ir nacionalinės virtuvės: „Mes nuolat kelyje, o galimybė išragauti kitų šalių virtuvių maistą – nepaprastas džiaugsmas“. Įdomu, kokį restoraną „Kings of Leon“ pasirinks Vilniuje ir ar ragaus tradicinių lietuviškų patiekalų?

Calebas maisto kultūra domisi nuo jaunystės. Prieš pradėdamas muzikinę karjerą jis svajojo tapti virtuvės šefu ir šio pomėgio neapleido iki šiol. Namuose Calebas gamina beveik kiekvieną dieną, dažnai ruošia vakarienes dideliam būriui draugų ir tikina, kad dievina kiekvieną šio proceso akimirką.

Atlikėjas turi nemažai bičiulių, dirbančių prabangių restoranų virtuvėse, tad nepraleidžia progos iš jų mokytis gaminimo paslapčių. Be to, prieš trejus metus Calebas kartu su Niujorko šefu atidarė prabangų restoraną gimtajame Našvilyje ir kartu su broliu Jaredu pradėjo organizuoti maisto kultūros festivalį „Music City Food and Wine Festival“.

Dar viena grupės narių silpnybė – golfas. Po itin sėkmingo ketvirtojo albumo „Only By The Night“ gerbėjai tikėjosi naujo įrašo jau po metų. Deja, penktasis „Come Around Sundown“ buvo išleistas tik po dvejų. Priežastis? Būtent turtuolių sportu vadinamas golfas.

Rokeriai taip jį pamėgo, kad užuot sėdėję studijoje, vaikščiojo golfo laukais. Geriausi žaidėjai grupėje – būgnininkas Nathanas ir vokalistas Calebas, tačiau kiti muzikantai meistriškumu ne itin atsilieka. Turo metu jie taip pat vežiojasi lazdas, todėl tikimybė, kad išvysime juos viename golfo laukų prie Vilniaus – labai didelė.

Be meilės maistui ir golfui, „Kings of Leon“ nariai yra dideli amerikietiško futbolo gerbėjai. Nors visi muzikantai gyvena Našvilyje, Tenesio valstijoje, jie yra dideli Oklahomos universiteto „Sooners“ komandos fanai, mat būgnininkas Nathanas ir gitaristas Matthew gimė būtent šioje valstijoje.

Išreikšdamas palaikymą šiai komandai, Nathanas savo būgnų komplektą papuošė keliais „Sooners“ aksesuarais, kurie puikiai matosi koncertų metu – ryškiu logotipu ant priekinio būgno ir mažu komandos šalmu, pakabintu ant lėkštės.

Duoklę „Sooners“ komandai muzikantai atidavė ir filmuodami dainą „Around The World“ iš paskutinio albumo „WALLS“ – jame galime išvysti žavias šokėjas Oklahomos universiteto komandos namų stadione.

„Kings of Leon“ koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje birželio 27 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist