Koncertai

Paaiškėjo nauja „Bon Iver“ pasirodymo Vilniuje data ir vieta

Muzikos agentūra „8 Days A Week“ antradienį paskelbė, kad pasikeitė šįmet laukto JAV grupės „Bon Iver“ pasirodymo Vilniuje data ir renginio vieta.

Ilgai lauktas „Bon Iver“ pasirodymas, turėjęs vykti šį rudenį, dėl koronaviruso pandemijos perkeltas į 2021 m. rugpjūčio 19 d. Jis vyks ne salėje „Compensa“, kaip buvo planuota, o Vilniaus Universiteto (VU) Botanikos sode, Kairėnuose.

Antradienį paskelbtas visas atnaujintas grupės koncertų kalendorius Europoje. Apie tai pati grupė pranešė savo socialiniuose tinkluose.

Įdomus faktas – Lietuva iki pat karantino pradžios pirmavo Europoje pagal bilietų pardavimus šiame ture, teigia koncerto rengėjai. Tiesa, pasaulinė pandemija, COVID-19 ir renginių draudimai sujaukė visus planus. Taip jau nutinka, bet kitą vasarą net 3 „Bon Iver“ turo autobusai ir 4 sunkvežimiai įrangos sustos Vilniuje.

„Bon Iver“ komanda informavo, kad planuoja net 2 valandų gyvą pasirodymą. Jie į Vilnių atsigabens visą gyvam pasirodymui reikalingą garso ir šviesų įrangą bei apšildančią grupę. Visi anksčiau įsigyti bilietai lieka galioti ir jų savininkams nieko daryti nereikia. Jei nauja koncerto data netiks, organizatoriai suteiks dovanų kuponą kitiems renginiams ir ateities koncertams.


Šių metų „Grammy“ apdovanojimuose „Bon Iver“ pretendavo į net keturis skirtingus apdovanojimus. Kritikai naujausią jų albumą „i,i“ giria už apdainuotus santykius su žmonėmis, pačiu savimi ir demokratijos siekį. Jau seniai aišku, kad „Bon Iver“ nėra apolitiška grupė. Justinas Vernonas ne kartą atvirai kritikavo dabartinį JAV prezidentą ir palaikė buvusį demokratų kandidatą Bernie Sandersą.

Daug kelio nueita nuo debiutinio albumo „For Emma, Forever Ago“, kuris „Bon Iver“ vardą įrašė tarp geriausių. Grupės lyderis Justinas Vernonas izoliavosi nuo visų ir miške pats vienas įrašė albumą. Paprastas vaikinas iš Viskonsino įrodė – užtenka jausmo, tikrų išgyvenimų ir gitaros, kad sukurtum kažką nepaprasto.

Karantino metu „Bon Iver“ netinginiavo, leido naują muziką, bendradarbiavo su kitais kūrėjais ir užsiėmė svarbiais dalykais. Dalijosi labdaros fondų kontaktais, kūrė aplinkai draugišką atributiką ir visą pelną skyrė medikams, dirbantiems pandemijos fronte. Jie prisidėjo prie „Black Lives Matter“ judėjimo ir kovos už LGBTQ+ teises, kritikavo kapitalizmą. Apie tai kalba ir naujausi jų singlai „AUATC“ bei „PDLIF“. Vien praėjusiais metais „Bon Iver“ labdarai paaukojo beveik 200 tūkstančių dolerių. Jau aišku, kad šiais metais ta suma bus dar didesnė.

Sunku patikėti, bet „Bon Iver“ ir Taylor Swift yra giminingos sielos ir nuo šiol gali būti naudojami viename sakinyje. Visai neseniai popmuzikos superžvaigždė be jokios reklamos į pasaulį paleido albumą „Folklore“, dabar mušantį visus pardavimų rekordus. Jame skamba ir vienas darbas su „Bon Iver“ – „Exile“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button