Liepos 4 d. 20 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje „Vasaros terasa“ Nyderlandų Karališkojo karinio orkestro „Johan Willem Friso“ koncertas. Įėjimas  nemokamas.

Karališkajame  kariniame orkestre groja aukštos kvalifikacijos muzikantai, tai yra vienintelė karinė grupė Nyderlanduose turinti karališką statusą. Orkestras atlieka svarbų vaidmenį daugelyje nacionalinių tradicijų.

Pavyzdžiui, kiekvieną trečiąjį rugsėjo antradienį, vykstant iškilmingam parlamento atidarymui, orkestras turi garbę žygiuoti prieš „Auksinį vežimą“ su Jų Didenybėmis Karaliumi Willem-Alexander ir Karaliene Maxima.

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga orkestras lankysis Lietuvoje. Nuo 2017 m. Nyderlandų kariai yra NATO bataliono Lietuvoje dalis. Orkestro pasirodymai – tai Nyderlandų kariuomenės dėkingumas Lietuvos žmonėms už draugystę ir svetingumą, o taip pat sveikinimas Lietuvai nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio proga.

Liepos 6 d. 12.15 val. orkestras gros V. Kudirkos aikštėje.

O 12.45 val. orkestras žygiuos į S.Daukanto aikštę, kur pasirodys bendradarbiaudami su savo kolegomis iš Lietuvos kariuomenės.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist