Koncertai

Naują koncertų pusmetį Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras laukia vaikų

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras toliau tęsia gražią tradiciją rengti koncertus savo mažiesiems klausytojams. Ateinantį pusmetį maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas kolektyvas vaikams ir jų tėveliams pasiūlys tris koncertus visai šeimai. Tarp jų – ir naujo teatralizuoto koncerto „Žiemos pasaka“ premjera su aktoriumi Andriumi Bialobžeskiu (dirigentas Mindaugas Piečaitis).

Lapkričio 25 d. Vilniaus kongresų rūmų scenoje savo pasirodymus surengs Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtinių kolektyvai. Skirtingi vokaliniai ir instrumentiniai ansambliai klausytojams pasiūlys įvairių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinių – nuo akordeonų iki bigbendo, nuo pučiamųjų iki folkloro.

Gruodžio 2 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas M. Piečaičio, pristatys premjerą visai šeimai – teatralizuotą koncertą „Žiemos pasaka“, kuriame skambės muzika iš filmų vaikams. Aktoriaus A. Bialobžeskio pasakojamos istorijos ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro atliekamos nuotaikingos muzikos garsai kvies keliauti į kvapą gniaužiantį, stebuklų kupiną ir pasakišką žiemos pasaulį su sniegu ir kitais žiemos malonumais.


Gruodžio 16 d. Vilniaus kongresų rūmuose skambės gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“ – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. Ilgametes tradicijas turintis choras „Liepaitės“ jau yra tapęs kokybės ir šviesaus, gerumo dvasios kupino bendravimo ženklu. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų, o jų atliekama muzika – jaukiu ir šilumą atnešančiu bendravimu su žiūrovais.

Iki spalio 9 d. į šiuos ir kitus ateinančio pusmečio koncertus Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia įsigyti bilietų su nuolaidomis iki 50 proc. Abonementų akcijos dalyviai taip pat kviečiami dalyvauti loterijoje, kurioje galima laimėti vertingus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro rėmėjų bei partnerių įsteigtus prizus. Per 28-erius metus Orkestras ir jo rėmėjai bei partneriai pradžiugino daugiau nei 400 abonementų akcijos laimėtojų.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro organizuojami koncertai visai šeimai Vilniaus kongresų rūmuose: lapkričio 25 d. 12 val. „Rudens vitražai“, gruodžio 2 d. 12 val. „Žiemos pasaka“, gruodžio 16 d. 12 val. „Kalėdinės giesmės“. Bilietus galite įsigyti „Tiketoje“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button