Koncertai

Naktinis Vilniaus avilys kviečia į RADIO RAVE: test no. 1

Kaip tu pasiilgai šokių aikštelės, taip tavo DJ pasiilgo muzikos pulto. Naktinis Vilniaus avilys kviečia į „RADIO RAVE: test no. 1“, kuris neimituoja buvusio gyvenimo, bet prisitaiko prie new normal.

Balandžio 9 d. kviečiame jungtis prie 80’s muzikos atmosferą, kuriančio vakarėlio iš ten kur esi dabar, prisimenant seną gerą naktinį miesto gyvenimą. Nepaisant to, kad dėl pandemijos dar ilgai negalėsime išeiti į klubus ir barus, kviečiame pasilinksminti savo namuose.

Renginyje gros visi – nuo profų iki pirmokų. 10 muzikos atlikėjų, skirtingi muzikos žanrai ir viena naktis sujungianti elektroninės muzikos mylėtojus.

 

Radijos reivas gros miesto radijo bangomis, gyvą transliaciją iš Naktinio Vilniaus avilio galėsite klausyti bei stebėti socialiniuose tinkluose.

Renginio nuoroda:  https://www.facebook.com/events/2789968161318325

Renginį organizuoja Naktinis Vilniaus avilys ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto kūrybinių industrijų studijų programos studentai.

 

Naktinis Vilniaus avilys – atvira kūrybiškumo erdvė, įsikūrusi pačioje Vilniaus širdyje – Vilniaus g. 22, prieinama vilniečiams ir miesto svečiams. Čia įsikūrusių nevyriausybinio ir kitų sektorių organizacijų pagalba stengiamasi kurti atvirą erdvę, kuri taptų prevencine priemone narkotikų, tabako bei alkoholio vartojimui. Visą parą veikianti erdvė sukuria galimybę ieškoti sau mėgstamos veiklos ir tokiu būdu surasti alternatyvą tradiciniams naktinio Vilniaus gyvenimo įpročiams bei gauti visą reikalingą pagalbą tiems, kurie susiduria su narkotikų, tabako ar alkoholio vartojimo problemomis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button