Kokybiško laiko pasiilgusius vilniečius ir miesto svečius Downtown forest hostel & camping komandabirželio 13-ąją kviečia į nepaprastą vietą, kurioje skambės nepaprasta muzika. Petro Geniušo ir Liudo Mockūno duetas susirinkusiems pristatys naujais meniniais ieškojimais ir atradimais pulsuojantį sumanymą, kuriame puikiai sudera dviejų itin savitų atlikėjų meninė raiška.

„Jūra miške“ – tai muzika, besiskleidžianti dueto improvizacijų miške, čia pat paklūstanti bendrai interpretacinei logikai. Atlikėjų kuriamas muzikinis pasaulis sunkiai telpa į vieno muzikinio stiliaus rėmus. Čia išgirsite ir romantinės, ir impresionistinės, ir šiuolaikinės, klasikinės, džiazo bei laisvosios improvizacinės muzikos elementų. Tai kelionė muzikos labirintu, kuriame abu muzikai klajoja atrasdami vis naujų, netikėtų posūkių bei susitikdami ties tais pačiais išėjimais į M. K. Čiurlionio muzikos erdves.

Iš Lietuvos atlikėjų Petras Geniušas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis, bet pasiteisinančiomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia ne tik rečitalius, bet dažnai pasirodo ir su scenos kolegomis. Nenuilstantis noras plėsti muzikinį akiratį P. Geniušą skatina nuolatos ieškoti – nuo anglų virginalistų ir įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir net elektronikos.

Kartu su P. Geniušu miške gros saksofonistas Liudas Mockūnas – kryptingai dirbantis ir be atvangos grojantis, jis pelnė rimto ir į kompromisus nesileidžiančio muziko reputaciją. Liudo Mockūno muzika klausytojai  mėgavosi beveik visoje Europoje, JAV, Izraelyje, Turkijoje, Japonijoje bei Kinijoje. Muzikantas nuolat bendradarbiauja su Marc‘u Ducret, Barry Guy, Vladimiru Tarasovu, Stefan‘u Pasborg‘u, Mats‘u Gustafsson‘u, Jacob‘u Anderskov‘u, Mikko Innanen‘u, Copenhagen Art Ensemble ir kt., yra grojęs su Andrew Hill‘u, Scot‘u Colley, Nasheet‘u Waits‘u.

Bilietus į koncertą „Jūra miške“ jau galite rasti Tiketos bilietų kasose. Tai – trečiasis vasaros programos „Miškas ošia“, kurią paruošė Downtown forest hostel & camping komanda, koncertas. Ošdamas miškas visą vasarą kvies pačius išrankiausius melomanus išgirsti tuos, kuriuos myli labiausiai. Organizatoriai žada, kad šią vasarą miške išgirsite visko: nuo profesionalų atliekamų subtilia klasika skambančių akordų iki šokti kviečiančių ritmų. Daugiau apie „Miškas ošia“ programą rasite Downtown forest hostel & camping Facebook paskyroje.

Daugiau apie renginį:

www.facebook.com/events/1990649727644022/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist