Koncertai

Linas Adomaitis Vakario scenoje žada atnešti pavasarį

Dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis nuolat stebina savo išskirtiniais pasirodymais. Nepaisant kasmetinių naujų koncertinių turų, pristatytų įspūdingų muzikinių sąstatų, scenografinių eksperimentų, idėjų muzikanto galvoje niekada nestinga. Ne išimtis gegužės 3-iosios koncertas pramogų salėje „Vakaris“, kur L. Adomaitis taps pavasario ambasadoriumi ir pristatys spalvingą, ryškią, pavasariška gaiva ir energija dvelkiančią muzikinę programą „Ar tu ją matei?“. Koncertinėje programoje L. Adomaitis jėgas vienys su neeiliniu, paties muzikanto žodžiais,  prabangiu muzikiniu sąstatu, kuris nustebins bei pamalonins muzikos gurmanus.

„Ar tu ją matei ir nėjai iš proto?” – taip dažniausiai savo vieną ryškiausių hitų koncertuose pristato Linas Adomaitis. Tai dar 1997-aisiais sukurta daina, kuri, anot L. Adomaičio, greitai tapo ne tik  grupės „L+”, bet ir visų kūriniu. Juk ši daina yra tikras energijos ir pavasariškos gaivos užtaisas!„Ar tu ją matei?” jau daugiau nei 20 metų transliuoja radijo stotys, atlieka daugelis kitų atlikėjų. Tiesa, muzikantas atvirauja, jog gyvenime buvo etapas, kai šios dainos nemėgo ir net vengė įtraukti į koncertines programas. „Ilgiausias laiko tarpas, kai jos visiškai nedainavau koncertuose, buvo net 7 metai, bet per koncertus, žmonėms pradėjus dainuoti dainos priedainį, kaskart suprasdavau, kad neišsisuksiu, teks ją grąžinti į sceną. Šiuo metu man tai vienas mėgstamiausių repertuaro kūrinių dar ir dėl to, kad jo metu galiu pailsėti, nes dainos žodžius leidžiu interpretuoti klausytojams, tuo metu juos tik raginu, o pačiam dainuoti beveik netenka“, – šypsodamasis sako atlikėjas.

Gegužės 3-iosios koncertas bus ypatingas dėl daugybės priežasčių: prabangaus muzikantų sąstato, pasiilgtos Vilniaus publikos, išskirtinės, kruopščiai atrinktos programos. Šį kartą koncertų salėje „Vakaris“ skambės ne tik „Ar tu ją matei?“, „Lūpos kaip vyšnios”, „Aš pavydžiu sau, bet ir daugelis kitų per 20 Lino kūrybos metų sukauptų ryškiausių hitų. „Šio koncerto labai labai laukiu, nes pasiilgau Vilniaus publikos, pasiilgau koncerto su savo mylimu styginiu kvartetu. Programa taip sudėliota, kad bus daug gaivaus pavasariško oro. Aš garantuoju, kad „Vakario” salėje švies skaidri pavasario saulė, žmonės trauksis akinius nuo saulės ir kels žvilgsnius aukštyn, dairydamiesi, ar tikrai niekas nenunešė „Vakario” stogo. Ir dar ką pažadu, kad mes tą stogą tikrai nunešime“, – koncerto prognozes atskleidžia Linas.

 

Styginių kvartetas, elektrinė, akustinė ir bosinė gitaros, pritariamasis vokalas bei, žinoma, L. Adomaičio charizma, profesionalumas ir nuoširdumas žada šį tą naujo, gurmaniško ir nepaprasto. Anot dainininko, ši muzikantų sudėtis idealiai transliuoja pozityvią energiją ir tobulą meilę per muziką, o tikroji prabanga slypi  estradinės muzikos ir klasikinių  instrumentų sąjungoje. „Aš pats, kaip smuikininkas, labai ilgiuosi tokių kamerinių koncertų, jie valo sielą ir padeda apsikeisti geromis emocijomis su klausytojais. Man šis sąstatas labai prabangus dvasine prasme, nes kažkada pasirinkau ne klasikinės muzikos, bet estrados sceną, tačiau, kaip muzikantas visada laukiu susitikimo su klasikinės muzikos instrumentais. O kadangi puikiai pavyko sujungti estradinę muziką su klasikinių instrumentų pritarimu – tai ir yra tikroji prabanga“, – mintimis dalijasi muzikantas.

Paklaustas, ką jaučia, kai gerbėjai didelę dalį koncertų metu atliekamų dainų dainuoja drauge, laukia ilgiausiose eilėse, kad galėtų įsiamžinti fotografijoje, ką reiškia turėti  per 30 000 tūkstančių socialinių tinklų „sekėjų“, L. Adomaitis buvo atviras: „Aš džiaugiuosi, kad bent maža dalele esu gyvenime save atradęs ir dirbu mylimą darbą, kurio net nedrįstu vadinti darbu. Scena yra mano antrieji namai, man patinka kurti ryšį su klausytojais, man patinka dalintis geromis emocijomis ir vertingomis žinutėmis per melodiją, harmoniją ar dainų žodžius. Aš laimingas, kai socialiniam tinkle gaunu žinutę: „Linai, mes savo vestuviniuose žieduose išsigraviravome tavo dainos žodžius…”, arba, kad kažkas susipažino mano koncerto metu ir tai nuvedė laimingą porą iki altoriaus. Aš džiaugiuosi galėdamas socialiniam tinkle pasidalinti žinute apie būsimus koncertus. Esu laimingas, kad tiek daug žmonių seka mano muzikinę veiklą socialiniuose tinkluose, vadinasi, einu teisingu keliu ir toliau vis savęs ieškau. Ir koncertuose susirinkę žmonės man padeda atsakyti į daugybę klausimų. Esu beprotiškai dėkingas jiems“.

Pavasario gaivos ir ryškių muzikinių spalvų kupinas, dvasine prabanga alsuojantis L. Adomaičio koncertas „Ar tu ją matei?“ jau gegužės 3 d., ketvirtadienį, Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“!

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button