Koncertai

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jubiliejinį 30-ąjį sezoną pristatys koncertu Bernardinų sode

Rugsėjo 4 d. 12 val. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, pakvies į 30-ojo koncertų sezono pristatymą ir netradicinę atvirą spaudos konferenciją Bernardinų sode, prie didžiojo fontano. Šis renginys taps įvadu į jubiliejinį orkestro koncertų sezoną, kuris prasidės rugsėjo 21 d. Vilniaus kongresų rūmuose iškilmingu sezono pradžios koncertu.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas G. Rinkevičius sako, kad tai – jau ne pirmas kartas, kai orkestras išeina susitikti su žmonėmis į atviras miesto erdves. „Pernai prieš LVSO vasaros festivalį surengėme viešą repeticiją Vinco Kudirkos aikštėje – tuomet renginys sulaukė didžiulio miestiečių susidomėjimo, ir klausytojai, ir muzikantai džiaugėsi ypatinga atmosfera. Šiemet turime neeilinę progą – orkestro jubiliejų, tad surengsime jau ne repeticiją, o nedidelį pasirodymą Bernardinų sode, po kurio seks spaudos konferencija, kurioje klausimus jos dalyviams galės užduoti visi norintys“, – sakė maestro G. Rinkevičius.

 

Rugsėjo 4 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks M. K. Čiurlionio simfoninės poemos „Miške“ fragmentus – būtent šis kūrinys skambėjo pirmajame orkestro koncerte 1989 m. sausio 30 d. Po atviru dangumi Bernardinų sode taip pat skambės G. Bizet „Farandola“ ir P. Čaikovskio simfonijos „Manfredas“ fragmentai.

Po orkestro pasirodymo jubiliejinio sezono pristatymo spaudos konferencijoje dalyvaus ir apie jubiliejinį koncertų sezoną pasakos orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius, orkestro vadovas S. Pancekauskas, orkestro koncertmeisteris, pirmasis smuikas Zbignievas Levickis, operos solistai Ieva Prudnikovaitė ir Merūnas Vitulskis, dainininkas Jeronimas Milius.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro jubiliejinio 30-ojo sezono pristatymas ir atvira spaudos konferencija įvyks rugsėjo 4 d., antradienį, 12 val. Vilniaus Bernardinų sode.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button