Koncertai

Legendinės Tinos Turner dainos skambės Šv. Kotrynos bažnyčioje

Gruodžio 20 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje dainininkė Rūta Ščiogolevaitė kviečia visus Tinos Turner gerbėjus išgirsti gyvai atliekamas dainas iš šios garsios amerikiečių dainininkės repertuaro, sukaupto per ištisus dešimtmečius svaiginančios karjeros.

Žinoma Lietuvos atlikėja pripažįsta, jog yra T. Turner gerbėja – ir kaip dainininkės, ir kaip moters.

„Tina Turner yra legendinė atlikėja, o jos dainos aprėpia ištisą muzikinę epochą. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip malonu buvo ruošti šią muzikinę programą tiek man, tiek visiems muzikantams. Tikiuosi, kad klausytojams bus taip pat malonu girdėti ir matyti mūsų pasirodymą, kaip mums malonu dovanoti šios įkvepiančios muzikos dievaitės kūrinius“, – sako R. Ščiogolevaitė.

 

Savo pirmąjį solinį albumą išleidusi būdama vos 15 metų, šiandien R. Ščiogolevaitė yra Lietuvoje ir užsienyje žinoma ir vertinama dainininkė, puikiai atliekanti ne tik pačios sukurtas dainas, bet ir populiarius užsienietiškus šlagerius. Nuolatos pramogų pasaulio epicentre figūruojanti atlikėja nevengia naujų iššūkių ir nudžiugina publiką įdomiais muzikiniais projektais.

Apjungus visus gebėjimus, pasitelkus novatoriškus ir talentingus muzikantus, gimė dinamiškas ir energingas muzikinis užtaisas – gyvai atliekamas projektas „Tribute to Tina Turner“.

Viena sėkmingiausių roko ir ritmenbliuzo stiliaus atlikėjų T. Turner per savo muzikinę karjerą buvo įvertinta net aštuoniais „Grammy“ apdovanojimais. Gyva muzikos legenda tituluojamos dainininkės kūriniai karaliavo muzikos topų viršūnėse, o jos įspūdingu vokalu ir charizmatiška asmenybe žavisi milijonai žmonių visame pasaulyje. T. Turner yra įamžinta Holivudo Žvaigždžių alėjoje ir įtraukta į „Rock and Roll“ žvaigždžių muziejų. Prieš 15 metų oficialiai atsisveikinusi su didžiąja scena, 76-erių atlikėja kartais dar pasirodo labdaros renginiuose.

 

Drauge su dainininkė R. Ščiogolevaite Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje pasirodys Pauliaus Zdanavičiaus suburta grupė, kuri ne be priežasties vadinama viena profesionaliausių Lietuvoje. Grupės įkūrėjas Paulius Zdanavičius yra ne tik vienas talentingiausių, virtuoziškiausių pianistų Lietuvoje, kuriam paklūsta įvairaus žanro muzika nuo klasikos iki džiazo, bet ir kompozitorius, aranžuotojas. Jo sukurta daina „C‘ est ma vie“ 2011 m. atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse Diuseldorfe (Vokietija). 2012 m. Paulius padėjo Rūtai įrašyti albumą „Rūta. Tai – gyvenimas / Just life“, sukurdamas dainų aranžuotes.

Gruodžio 20 d., antradienį, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje – neeilinė galimybė išvysti įspūdingą muzikinį reginį „Tribute to Tina Turner“. Pasirodymo atlikėjai – R. Ščiogolevaitė (vokalas) ir P. Zdanavičiaus grupė: P. Zdanavičius (klavišiniai), Tomas Varnagiris (gitara), Tomas Maslauskas (bosinė gitara), Martynas Lukoševičius (mušamieji).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button