Jau ateinantį sekmadienį, kovo 26 d., 17 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks nemokamas labdaringas koncertas „Vaikai vaikams. Dedikacija Maestro“. Renginys bus transliuojamas per „LRT Kultūros“ kanalą, tad ir atėjusieji į koncertą, ir patogiai įsitaisę prie televizorių galės prisidėti prie misijos – skirti lėšų. Pastarosios bus pervestos Vilniaus Vaikų ligoninėje, į kurią mažieji pacientai siunčiami iš visos Lietuvos, gydomiems vaikams.

Jau trečius metus iš eilės tradicija tapęs renginys kviečia paminėti pasaulinio garso muziko, filantropo, labdaros ir paramos fondo įkūrėjo Mstislavo Rostropovičiaus 90-ies metų jubiliejų bei prisidėti prie jo puoselėtų idėjų – padėti likimo apdovanotiems vaikams iškilti ir rasti savo vietą gyvenime, o sergantiems – pasveikti ir užaugti.

Labdaringame koncerte kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, diriguojamu prof. Donato Katkaus, savo muziką dovanos ir sergantiems vaikams aukoti kvies išskirtiniu talentu apdovanoti M. Rostropovičiaus fondo stipendininkai. Kartu su jaunaisiais atlikėjais į sceną žengs ir pasaulinio garso lietuvių kilmės violončelininkas, vienas mylimiausių M. Rostropovičiaus mokinių prof. Davidas Geringas. Koncerte taip pat gros ir vieni ryškiausių Lietuvoje Maestro įkurto fondo alumnų: fortepijono virtuozė Simona Zajančauskaitė-Giedraitė, klarnetininkas Vytautas Giedraitis, fleitininkas Paulius Gefenas ir arfininkė Joana Daunytė.

Koncerto klausytojai, prie televizoriaus ekranų įsitaisę žiūrovai ir visi kiti, norintys prisidėti prie sergančių vaikų gerovės, savo paramą galės skirti dviem trumpaisiais pinigų aukojimo numeriais – 1891 (2 Eur) ir 1892 (3 Eur). Aukoti šiais telefono numeriais bus galima daugiau kaip mėnesį – nuo šiandien, kovo 21 d., iki balandžio 30 d.

Visos surinktos lėšos bus skiriamos Santariškėse įsikūrusioje Vaikų ligoninėje gydomiems vaikams – Vaikų ligoninės paramos fondui, paremti. Šiemet parama renkama specialiam dermatoskopui įgyti. Pastarasis naudojamas ambulatoriniam gydymui Vaikų konsultacijų poliklinikoje ir yra reikalingas odos specialistams dermatologams, taip pat vaikų ligų gydytojams ir vaikų chirurgams, kurie konsultuoja pacientus dėl odos pakitimų.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar nuo sausio 1 d. didės jūsų atlyginimas/išmokos/pensijos?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist