Koncertai

Konkursas „Virš vaivorykštės“ ant scenos kviečia ukulelės mėgėjus

„Virš vaivorykštės“ – konkursas, kurio atmosfera labiau primena vasaros atostogas. Šiemet gegužės 18 d. vienintelis toks ukulelėms skirtas renginys Lietuvoje vyks jau trečią kartą. Ant klubo „Tamsta“ scenos laukiami visi, neabejingi šiam keturstygiui instrumentui. 

Organizatoriai primena, jog vakaras skirtas ne tik muzikantams, bet ir tiems, kuriems ukulelė – tiesiog pramoga. Būtent šilta ir laisva atmosfera, kurioje susitinka visi šio instrumento mėgėjai, atveda dalyvius ant scenos.

Nepriklausomai nuo amžiaus ar miesto, kuriame treniruojasi braukyti ukulelių stygas, dalyviai kviečiami siųsti savo paraiškas į konkursą „Virš vaivorykštės“ iki 2022 m. gegužės 4 dienos.

 

Konkurso paraiškoje užtenka įrašyti savo atliekamo kūrinio nuorodą youtube, vimeo ar pan. internetinėje platformoje, taip pat paminėti savo amžių, gyvenamąjį miestą bei trumpą aprašymą apie planuojamą pasirodymą (solo ar su grupe). Paraiškų laukiama el. paštu: [email protected] Konkurso organizatoriai primena, jog vienam pasirodymui bus skiriama iki 10 minučių.

Kaip ir anksčiau, prizinių vietų nugalėtojų konkurse lauks vertingos dovanos. Šiemet organizatoriai ruošia ir dar vieną staigmeną – renginį atidarys konkurso draugai,  ukulelėmis grojantys kūrybiškumo mokyklos „Scenos Menų Fabrikėlis“ moksleiviai.

Neeilinis konkursas su charizmatišku vedėju, grupės „Baltasis Kiras“ lyderiu Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas priešakyje dalyvių ir klausytojų lauks trečiadienį, gegužės 18 d. muzikos klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1). 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button