Koncertai

Koncertas „Moters portretas“ – odė jausmingai moteriai

Šį trečiadienį, kovo 8-ąją, 19 val. Piano.lt koncertų salėje charizmatiškosios dainininkės Karolina Glinskaitė ir Monika Kučinska bei pianistė Birutė Asevičiūtė koncertą „Moters portretas“ skirs visoms moterims ir merginoms.

Glinskaitė ir M. Kučinska – temperamentingos jaunosios kartos operos solistės, kurias sujungė bendras darbas „Vilnius City Opera“ spektakliuose.

Perteikdamos muzikoje slypinčias emocijas ir nuotaikas, atlikėjos sukurs jausmingos moters portretą, atskleis kiekvieno muzikos kūrinio herojės individualybę.  Aikštingosios Miuzetės, švelnios Mimi portretus vainikuos J. Offenbacho „Barkarolė“.

 

„Muzikoje išgyvenu patį tikriausią jausmą, nes man svarbu, ką aš jaučiu“,– pasakoja K. Glinskaitė. „Stiprių jausmų mes dažnai bijome, net gėdijamės.  Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose. Muzika – flirtas su amžinybe.  Dainuodama aš pati tampu muzika. Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti“, – atvirai mintimis apie kūrybinį gyvenimą dalijasi atlikėja.

Glinskaitė dainavimo studijas baigė prof. Virgilijaus Noreikos klasėje, vėliau stažavosi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Sopranas dirbo su žymiais Lietuvos ir užsienio dirigentais ir režisieriais, yra jungtinio klasikos ir džiazo projekto „Baroque Contempo“ narė. Ši įdomi menininkė yra ne tik muzikantė, bet ir ugdo vaidybos, tapybos gebėjimus, rašo eiles.

Monika Kučinska sukūrė vaidmenis N. Narmontaitės režisuotame spektaklyje „Meistriškumo pamoka“ (Valstybiniame Vilniaus Mažajame Teatre), G. Puccini operoje „Tosca“ bei neseniai praūžusioje Ch. Gounod operoje „Faustas“. M. Kučinska į dainavimo paslaptis gilinasi prof. Astos Krikščiūnaitės dainavimo klasėje.

 

Pianistė Birutė Asevičiūtė – tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė festivalių, muzikinių projektų dalyvė.  B. Asevičiūtė koncertuoja su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip V. Noreika, M. Vitulskis, J. Leitaitė, L. Mikalauskas, J. Vaškevičiūtė, L. Gubaidulina ir kitais atlikėjais.

Koncerte „Moters portretas“ skambės C. Saint-Saëns, J. Massenet, G. Puccini, V. Bellini, G. Donizetti, F. Cilea, A. Dvořák, J. Offenbach ir kitų kompozitorių kūriniai.

Atlikėjos kviečia moters dieną švęsti ypatingoje aplinkoje, publikai taip pat žada keletą malonių staigmenų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button