Jau šį ketvirtadienį koncertą Vilniuje surengsiantys klasikinės muzikos chuliganai „Dagamba“ išleido naują albumą.

Praėjusį penktadienį pasirodžiusį įrašą „#LudwigVanRammstein“ muzikantai pristatė atvykę į mūsų šalies sostinę. Įspūdingais pasirodymai garsėjanti tarptautinė grupė svečiavosi „LRT“ laidoje „Labas rytas, Lietuva“, kur atliko du kūrinius iš žymaus kompozitoriaus Liudviko van Bethoveno ir roko grupės „Rammstein“ įkvėpto albumo.

Pasisvečiavę radijo stotyse ir išdalinę interviu, „Dagamba“ muzikantai trumpam stabtelėjo pačioje sostinės širdyje – Katedros aikštėje. Čia „Dagamba“ surengė imprvizuotą pasirodymą ir pakvietė į koncertą ne tik vilniečius, bet ir miesto svečius. Jau poryt „Dagamba“ koncertuos Vilniaus Kongresų rūmuose, kur su naujais kūriniais bus supažindinti išsiilgę grupės gerbėjai.

Naują grupės „Dagamba“ programą įkvėpė labai garsūs, bet labai skirtingi Vokietijos muzikos pasaulio atstovai: Liudvikas van Bethovenas ir roko grupė „Rammstein“. „Atrodo, kad kitoms epochoms atstovaujantys muzikantai yra tokie skirtingi, tačiau juos jungia nemažai dalykų – šalis, kalba ir muzika, kuri stebina bei laužo stereotipus“, – sako grupės „Dagamba“ lyderis Valters Puce.

Grupės pianistas Dainis Tenis pabrėžia: „Mums buvo įdomu kurti naują programą. Procese atskleidėme melodingą „Rammstein“ muzikos grožį ir jėgą, kuri yra persmelkusi Bethoveno kūrybą. Pradžioje mūsų sumanymas atrodė beprotiškas ir neįgyvendinamas, tačiau su laiku aptikome, kaip skirtingų epochų muzika papildo viena kitą, kurdama muzikinę sinergiją ir laukinį grožį“.

Koncerte grupė „Dagamba“ roko stiliumi atliks Bethoveno kūrybą, o rokerių „Rammstein“ dainos skambės taip, lyg būtų atliekamos akademinės klasikos koncerte. „Visada yra įdomu susikeisti rolėmis, ypač, kai Bethovenas skamba taip, lyg būtų klasikinio roko kūrėjas, o „Rammstein“ muzika pavirsta į simfoniją. Sujungdami skirtingų žanrų ir amžių muziką, ištriname visas ribas“, – teigia V.Puce.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate NT bendrovės vienašališką sprendimą nukirsti ąžuolą Ceikinių gatvėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.