Koncertai

JAV karinių oro pajėgų Europoje ansamblis „Wings of Dixie“ padovanos koncertus

2018 liepos 18-22 dienomis, Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje kvietimu,  mūsų šalyje svečiuosis žymus JAV karinių oro pajėgų Europoje ansamblis “Wings of Dixie“. Šis projektas yra JAV ambasados organizuojamų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai skirtų programų dalis ir suteikia galimybę Lietuvos visuomenei susipažinti su geriausiomis Jungtinių Amerikos Valstijų kultūros tradicijomis. Grupės koncertinį turą Lietuvoje organizuoja prodiuserinė kompanija Arts Libera International.

“Wings of Dixie“- spalvingas ir ekspresyvus ansamblis, kuris kiekvieną savo pasirodymą apibūdina vienu žodžiu “Americana”. Jų koncertinė programa apima platų amerikietiškos muzikos spektrą, nuo seno tradicinio džiazo ir bliuzo iki klasikinių pop/roko hitų. Muzikantai atlieka labai nuotaikingus  karšto džiazo ir vėsaus bliuzo pasirodymus, iš kurių lengva atpažinti amerikietiškos muzikos energiją.

“Wings of Dixie“ yra vienintelis tokio pobūdžio ansamblis, atstovaujantis Jungtinių Amerikos Valstijų karines oro pajėgas Europoje, ir jau daugiau nei dešimtmetį puikiu muzikavimu džiugina savo gerbėjus. Grupės pasirodymai visuomet nuteikia linksmai ir pozityviai ir, be abejonės, žiūrovų širdyse pasėja dalelę amerikietiškos dvasios ir šilumos.

 

Grupėje groja – vadovas vrš. Tim Stombaugh ( perkusija), vrš. Rebecca Collins (klarnetas, saksofonas, vokalas), vyr. srž. Alex Nikiforoff (gitara), vyr. srž. Adam Porter (bosas), št. srž. Ben Huseby (trombonas, gitara, vokalas), št. srž. Will McCrary (trimitas, armonikėlė, vokalas), laiv. Linda Casul (vokalas).

Charizmatiški ir profesionalūs muzikantai paskleis savo magišką energiją net keturiuose Lietuvos miestuose ir malonu paminėti, kad visi koncertai bus nemokami. Vizito Lietuvoje metu, grupės muzikantai ne tik koncertuos, bet ir praves meistriškumo pamokas bei dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse su muzikuojančiu jaunimu, rengs bendrus koncertus-susitikimus su senjorais.

Koncertai vyks:

 

Liepos 18 d. Vilniaus m. erdvėse „Wings of Dixie“ muzikantais koncertuos kartu su  Vilniaus miesto bendrijos „Bočiai“ atstovais: 13 val. koncertas Katedros aikštėje; 16 val. – Rotušės aikštėje; 17 val. 30 min. –  Užupio kavinėje.

Liepos 19 d. 16 val. Vilniuje, Vašingtono aikštėje, švenčiant Sumner Welles deklaracijos minėjimą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button