Koncertai

Į šokių muzikos renginį „Grand Velykos” atvyksta atlikėjai iš užsienio

Šios Velykos sostinės „Profsąjungų rūmuose” užsuks nepamirštamą šokių muzikos vakarėlį „Grand Velykos“. Iškiliausios elektroninės muzikos scenos žvaigždės iš užsienio The Chameleons, Dj Crazy Sonic, Zett Feral, Jack Doe, Aurelio Mendoza ir Jon Connor visu garsu drebins istorinį Tauro kalną.

„Elektroninės muzikos sferoje Vilnius jau ilgą laiką neturėjo jokio renginio Velykų proga ar pavasario sutiktuvėms. Manome, kad to labai trūksta ir „Grand Velykos” puikiai užpildys šią nišą, o lankytojams taps gražia tradicija, kurios lauks dar labiau nei „Grand Halloween Carnival” renginio”, – sako vienas iš renginio organizatorių Vitalijus Litvinenko, taip pat organizuojantis ir kasmetinį didžiausią Helovino karnavalą Lietuvoje.

Iš viso daugiau nei 20 žinomų DJ iš viso pasaulio į Profsąjungų rūmus sukvies meilė elektroninei muzikai. Renginyje net keturios didžiulės muzikinės – Techno, Psy Trance, DNB ir Chillout scenos. Su užsienio svečiais pultu dalinsis ir lietuvaičiai – Sound Traffik rezidentai – Rubin ir Ingredient.

 

Didžiausia renginio žvaigždė Chame ir EON – THE CHAMELEONS – veikėjai iš kitos planetos. Daugiau nei 20 metų techno muzikinį stilių išpažįstantys, The Chameleons visuomet puikuojasi įvairiausių radijo stočių ar podcast’ų bei Mixcloud platformos pirmuosiuose grojaraščių 100-ukuose. Koncertuoja tokiose šalyse kaip Graikija, Amsterdamas, Švedija, Jungtinė Karalystė. O šiuo metu The Chameleons ruošiasi savo pasirodymui Grand Velykose Vilniuje – pagrindinėje scenoje. Taip pat techno atlikėjai ruošiasi turams po Meksiką, centrinę Ameriką, Japoniją, Ispaniją, Dubajų, Vokietiją ir Braziliją.

Kita Velykų žvaigždė – Rudolf Wrany arba Dj CRAZY SONIC. Šio atlikėjo karjera prasidėjo 1990-aisiais Vienoje organizuojant vakarėlius skirtingiems klubams. Tuomet DJ Crazy Sonic sutiko Kruder ir Dorfmeister bei kartu surengė gausybę legendinių vakarėlių. 2001-aisiais atlikėjas pradėjo pasaulyje gerai žinomą “Tuesday Electronicclub CRAZY“, kur pasirodyti norėjo visi. Vesti radijo laidą antradieniais buvo beprotiška idėja, bet dėl to tik ir tapo fenomenu, aktyviai klausoma 10 metų. Tarptautinio mąsto DJ sąrašas, kurie grojo CRAZY – įspūdingas. Nuo Sven Väth, Richie Hawtin, Dj Hell, Villalobos iki Tiefschwarz ar MANDY. 2011-aisiais atlikėjas pasirodė tokiuose festivaliuose kaip SAO PAULO, SPRING -GRAZ, UAF, RAVE ON SNOW, CREAMFILEDS CENTRAL EUROPE, LIGHTHOUSE FREQUENCY ir daugelyje kitų. 2006-aisiais šis atlikėjas pradėjo bendradarbiauti su FAUNA ir KEN HAYAKAWA bei kartu įkūrė FLEXSchallplatten. Išleido keletą muzikos kūrinių bei Moonbootica remiksą.

JACK DOE – techno muzikos atlikėjas iš Nyderlandų. Kurį begalinis domėjimasis muzika nuvedė į didžiausius vakarėlius ne tik Olandijoje, bet ir už jos ribų. Jack Doe pirmuosius žingsnius žengė organizuodamas renginius ir sėkmingai įsiliejo į muzikos verslą, apie kurį svajojo nuo mažumės. Vienas didžiausių jo pasiekimų, kai dar 2009-aisiais jis patikėjo niekam nežinomu Hardwell, neužilgo tapusiu pasaulinio lygio DJ.

 

Po kelerių metų renginių organizavimo, Jack Doe nusprendė perimti vadžias pats ir debiutavo jau kaip DJ 2015-aisiais. Jo muzikos set’ai varijavo nuo tamsių, groovy techno stiliaus iki šviesių ir nuotaikingų deep-tech house stiliaus. Atlikėjas visuomet kruopščiai atsirenka muziką priklausomai nuo vakarėlio temos ir aplinkos. Pasirodymai tokiuose klubuose kaip Club NL, Sugarfactory, PIP, Sky Lounge, Privilege, Tunnelclub, Trax Club and High Club Sofia, The Yellowheads, Timmo, TKNO, Ilija Djokovic, Rob Hes, Lucien Foort, Olivier Weiter bei Warren Fellow jam suteikė nemažai patirties. Negana to, šis atlikėjas yra dirbęs su tokiomis įrašų studijomis kaip Tauten, Yin Yang, Ushuaia Music, Finder Records ir Renesanz, kurias palaiko tokie scenos grandai kaip Paco Osuna, Karotte, Luigi Madonna, Paul Rich, Spartaque ar Skober. Didžiausia jo sėkme iki šiol laikomas kūrinys “Levigate”, Beatport pasiekęs aštuntąją vietą hard techno dešimtuke. Jack Doe galima išvysti turuose po Ispaniją, Bulgariją, Serbiją, Belgiją ar, žinoma, Nyderlandus. O Sound Traffik komanda pasirūpino kad šį atlikėją išgirstų ir Lietuvos klubinės muzikos mylėtojai.

Zett Feral – tarptautinėje muzikos scenoje aktyviai dirba jau kelerius metus. Kilęs iš Bulgarijos, savo karjerą pradėjo Amsterdame – šokių muzikos sostinėje, kurioje ir pamilo underground’o renginius. 2014-aisiais surengė pirmąjį savo renginį Excess the Movement ir taip pasižymėjo Amsterdamo underground’o muzikos scenoje. Nuo to laiko jis aktyviai dirba su renginių organizavimu tokiose vietinėse scenose kaip WesterUnie, Club Air, Sugarfactory, Panama, Paard van Troje ir daugelis kitų. Taip pat Zett Feral organizuoja tokius renginius kaip Conjure, Techno Tribe, Together We Rave, Fijnappelklier, kurie labai prisidėjo prie jo karjeros. 2017-ieji itin aktyvūs metai – Zett Feral ne tik sukūrė antradieninį renginį – Techno Tribe, vykstantį Amsterdamo klube – Sugarfactory, bet ir į savo gimtąją Bulgariją nuvežė Conjure ir Kontrol Ground, kur sulaukė neįtikėtino pasisekimo. Per paskutinius metus daugiau nei 90 turų maždaug dešimtyje šalių Zett Feral dalinosi scena su žymiausiais atlikėjais – Speedy J, Dax J, Amelie Lens, Charlotte De Witte, Coyu, Perc ir daugeliu kitų. 2018-aisiais Zett ruošiasi aplankyti dar daugiau šalių įskaitant ir Lietuvą.

AURELIO MENDOZA – atlikėjas, į techno sceną neabejotinai atnešęs energiją. Gyvenimas Niujorke Aurelio įkvėpė muzikos įvairovei nuo Hip-hopo, Latin ir Roko iki elektroninių skambesių. Šias skirtingas sroves jis sulieja į vieną bendrą savitą skambesį. Ir Aurelio tai daro tiesiog meistriškai. Organiškas House skambesys, sintetiniai techno garsai ir euforiškos trance melodijos genialiai įsikomponuoja į Aurelio muziką.

 

DJ Aurelio Niujorko scenose aktyviai veikia jau penkerius metus. Jis nuolat pasirodo Pacha NYC, Space Ibiza NYC, Verboten, Output ir TBA klubuose. Ir tik 2017-aisiais jis pirmąkart praplėtė savo muzikinę veiklą už JAV ribų, pasirodydamas Denveryje – Beta Nightclub. Visgi Aurelio ne tik talentingas DJ, o ir aktyvus prodiuseris, dirbantis su tokiomis įrašų studijomis kaip IAMT, Bubblejam, De-Noize bei SoultStorm. Ne be reikalo juo pasitiki tokie muzikos atlikėjai kaip UMEK, Sasha Carassi ar Skober, kurių populiarumas sparčiai auga.

JON CONNOR – vardas , kuris asocijuojasi su underground scena nuo pat UK Warehouse Rave judėjimo dar 1995 metais. Groti pradėjęs prieš 15 metų, Jon šokių aikštelę drebinantys beat‘ai greitai tapo populiarūs Jungtinių Karalyščių, o netrukus ir Europos techno scenose. Dar žinomas, kaip Lundstram & Code Breaker, Jon grojo vienuose didžiausių Europos festivalių. DJ yra bendradarbiavęs su įvairiomis įrašų studijomis, kaip Choooose Records – New York, Subcult, Dark Land, Valvula Records, Technodrome, Techno factory, o jo įsimintini pasirodymai tapo vieni laukiamiausių visuose Europos klubuose.

Rubin – žmogus, grojantis ir kolekcionuojantis Techno nuo 2001 metų. Vienas iš Grand Halloween ir Grand Velykos organizatorių ir Sound Traffik įkūrėjų, kuris į Lietuvą atvežė virš 70 užsienio dj’ų. DJ setai varijuoja nuo progressive skambesio su dominuojančiomis boso linijomis iki ritmiško sunkiojo techno, jo muzikinio stiliaus nesumaišysi su niekuo. Unikalus, pilnas energijos, raunantis stogą. Rubin yra dalinęsis pultu su tokiais dj’ais kaip NIEREICH, SPEKTRE, FRANK KVITTA, TOM HADES, MIKE VATH, DANI SBERT, SUTTER CANE, GLENN WILSON, Danny Murano, Anthony Castaldo, Energun, Teknoize, Ronny Vergara, Irregular Synth ir daugelių kitų. Pamatykite ir išgirskite atlikėjus gyvai Velykų sekmadienį sostinės Profsąjungų rūmuose. Daugiau informacijos ir pilnas atlikėjų sąrašas: www.grandvelykos.lt

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button