Birželio 22 dieną grupė „Sisters On Wire“ savo kūriniais klausytojus džiugins vilniečių pamėgtoje Vasaros Terasoje po atviru dangumi. Tai bus vienintelis jų vasaros koncertas sostinėje.

Neseniai išleidusi naują albumą „Horizontai“ ir koncertą Žalgirio arenoje surengusi grupė atvirauja apie vasaros planus bei artimiausią koncertą Vilniuje. „Sisters On Wire“ nariai teigia, kad erdvę koncertui pasirinko neatsitiktinai.

„Galiu tvirtai teigti, jog Vasaros terasa yra ypatinga erdvė ne tik mums, bet ir visiems Lietuvos atlikėjams. Čia mes grojome savo pirmus koncertus, į kuriuos ateidavo mūsų šeimos, draugai ir vos keli nepažįstami žmonės. Dabar mes važinėjame po visą Lietuvą, daug koncertuojame minioms žmonių ir sugrįžti į Vasaros Terasą bus tarsi užeiti į klasę, kurioje praleidai tiek daug laiko“ – pasakoja grupės vokalistas-gitaristas Olegas.

„Vasaros Terasa sukelia sentimentalius jausmus visiems mūsų grupės nariams. Kai susipažinome su Olegu, „Sisters On Wire“ jau buvo pradėjusi savo kelionę. Tuo metu, grupės dainoms aš padėdavau užrašyti pritariamuosius vokalus. Jeigu neklystu, tai buvo 2015 metai, kai Olegas pirmą kartą pasiūlė padainuoti kartu koncerte. Tas vakaras įvyko būtent Vasaros Terasoje ir aš jį atsiminsiu visą gyvenimą“ – šypsosi prisiminus grupės vokalistė Ieva.

„Sisters On Wire“ nariai prasitarė, jog savo klausytojams ruošia spalvingą vakarą tiek skambesiu, tiek vaizdu.

„Mūsų grupė mėgsta keistis, bandyti naujus garsus, naujas technikas, todėl visuomet stengiamės pamaloninti ir klausytoją, ir save nauju skambesiu. Be abejonės visas šis procesas reikalauja daug pastangų ir laiko, tačiau „šviežias“ skambesys visuomet atperka sunkų darbą. Galime išduoti paslaptį, jog scenoje mūsų matysite daugiau nei įprastai ir tai pakels skambesį į kitą lygį“ – apie Birželio 22 d. “Vasaros terasoje” vyksiantį koncertą pasakoja atlikėjai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist