Grupė „G&G Sindikatas“ balandžio 1-ą dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs koncertą „Tiems, kurie nieko nebijo“. Į sceną tą vakarą kartu lips bei grupę apšildys muzikinę veiklą atnaujinanti grupė JBC.

2000-aisiais susibūręs kolektyvas į repo muzikos pasaulį atėjo užtikrintai ir per trumpą laiką surinko būrius ištikimų klausytojų. 2003-aisiais ne tik hiphopo, bet ir visos lietuviškos muzikos mylėtojų širdis grupė paėmė šturmu su kūriniu „Sijonėlis“. Iš viso JBC išleido tris albumus bei sukūrė kitus garsiai skambėjusius hitus kaip „4 elementai“ ir „Penktadienis“.

Vėliau, 2006-aisiais grupės nariai Brooklynas, Talik ir N.O.K. kuriam laikui pasuko skirtingais keliais. Tačiau, anot muzikantų, hiphopas ir jo kultūra iš jų gyvenimo niekur nedingo, o kaip tik atvirkščiai – su laiku įgavo naujas formas, mintis, istorijas ir idėjas. Sugrįžę į sceną šiauliečiai pasiilgusiems gerbėjams atiduos duoklę ne tik grodami didžiausioje sostinės scenoje – kitą savaitę jie žada pristatyti po ilgos pertraukos išleidžiamą naują kūrinį bei užsimena apie planuojamą albumą.

Pasak „G&G Sindikato“ nario Kastyčio Sarnicko-Kasteto, JBC vyrukus grupė pažįsta jau bene 20 metų – nuo tada, kai karjeros pradžioje „G&G Sindikatas“ darė pirmąjį turą per Lietuvą.

„Būtent jie visuose turo koncertuose grojo prieš mus. Išgirdę, kad grupė JBC planuoja atsikūrimą, iš karto nutarėme, kad tai yra ideali proga pasikviesti juos į koncertą „Siemens“ arenoje. Mums šis renginys yra ypatingas įvykis, o tokiu momentu norisi būti kartu su tais, kurie buvo kartu mūsų kelio pradžioje.

Su nostalgija prisimenam šią kelionę ir tikrą repo turą per Lietuvos miestelių „kultūrkes“. Tai turbūt buvo vienintelis toks tęstinis turas per visą Lietuvos istoriją. Bus neeilinė galimybė visa tai pakartot!“ – sakė Kastetas.

JBC lyderis Brooklynas neslėpė, jog „G&G Sindikato“ kvietimas kartu koncertuoti juos gerokai nustebino.

„Ilgą laiką nesirodėme Lietuvos muzikiniame pasaulyje, tačiau ryšys nenutrūko ne tik su muzika, bet ir su „G&G Sindikato“ nariais. Jų pasiūlymas buvo tikrai netikėtas ir labai malonus. Smagu, jog sugrįžę lipsime tiesiai į arenos sceną ir grosime kartu su gerais bičiuliais. Sulaukėme daug palaikymo ne tik iš jų, bet ir iš klausytojų, todėl atsakingai ruošiamės šiam koncertui ir žadame prikelti geriausius savo kūrinius“, – pasakojo Brooklynas.

Iki koncerto likus kiek daugiau nei trims savaitėms, „G&G Sindikatas“ džiaugiasi matydami grupės gerbėjų palaikymą ir susidomėjimą renginiu. Norinčiųjų apsilankyti koncerte yra tiek daug, kad buvo pakeistas planuotas salės išplanavimas ir didinamas stovimų vietų skaičius. Grupė taip pat atkreipia dėmesį, kad šį penktadienį, kovo 10 d., bilietai į koncertą „Tiems, kurie nieko nebijo“ brangs.

JBC – „Sijonėlis“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist