Koncertai

Evelina Sašenko: „Stovėdama scenoje su simfoniniu orkestru visada jaučiu virpuliukus“

Dainininkė Evelina Sašenko prisipažįsta, kad koncertai su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir maestro Gintaru Rinkevičiumi – vieni laukiamiausių metuose. Vasario 14 d. Vilniaus kongresų rūmuose bus skirta meilei: „Tai ypatinga proga pabūti kartu, prisiglausti ir pasijusti tikru romantiku“, sako solistė, Valentino dienos vakarą scenoje pasirodysianti su Jeronimu Miliumi.

Sašenko prisipažįsta, kad nors yra labai emocionali, dažnai net įsimylėjusi sugeba vadovautis protu. „Meilė man yra labai svarbi ir reikalinga, bet niekada nepametu galvos taip, kad pamirščiau viską aplinkui. Vis dėlto, kai atsiranda antra pusė, viskas tampa kur kas romantiškiau – norisi stebinti, džiuginti, sugalvoti, kaip įdomiau, pakerėti“, – šypsosi dainininkė. Ji įsitikinusi, kad nėra didelio skirtumo, kaip leisti laiką su mylimu žmogumi. „Svarbiausia yra būti kartu, o visa kita priklauso nuo nuotaikos – ir į kiną smagu nueiti, ir į kavinę, ar tiesiog pasivaikščioti sningant, lyjant arba saulei šviečiant. Svarbu, kad šalia būtų mylimas žmogus“, – sakė E. Sašenko.

Vasario 14 d. vakarą E. Sašenko kartu su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro G. Rinkevičiaus, Vilniaus kongresų rūmuose atliks gražiausias visų laikų meilės dainas. „Visos dainos, kurios skambės mūsų koncerte, yra apie meilę ir visos labai melodingos ir gražios – tai iš tiesų yra proga pailsėti, prisiglausti ir pasijusti romantiškai. Kaip atlikėja galiu pasakyti, kad mūsų bendradarbiavimas su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir su maestro G. Rinkevičiumi yra ypatingas. Aš labai myliu maestro ir orkestrą – buvimas scenoje kartu su jais visada yra ypatingas. Tai tokie koncertai, kurių lauki visus metus – kai už tavęs stovi tiek žmonių ir jie kartu su tavim muzikuoja, jauti bėgiojant virpuliukus“, – kalbėjo E. Sašenko.

 
Nuotrauka: Grigorij Batasciuk

Koncerte skambės ir keletas žymių prancūziškų melodijų, kurių dainininkės repertuare niekada nestinga. „Prancūzų kalba man yra labai artima – aš ja dainuoju ne pirmus metus ir turiu ne vieną projektą, kuriame dainuoju prancūziškai. Nors su Prancūzija neturiu jokių tiesioginių sąsajų, bet labai myliu jų kultūrą, kalbą, muziką, emocionalumą. Prancūzų kalba labai daininga, melodinga – man neteko atrasti kitos kalbos, kuri taip atspindėtų mano balso tembrą, perteiktų jo šilumą. Manau, kad mano balsas gražiausiai skamba prancūziškai, – sako E. Sašenko. – Be to, prancūzų kalba neatsiejama nuo meilės, todėl šios dainos labai tiks Valentino dienos koncerte.“

Nors atlikėja prisipažįsta, kad nėra dirbtinių meilės atributų mėgėja, jos nuomone, Valentino diena yra reikalinga šventė. „Mes juk nuolat bėgam, skubam ir pamirštam savo mylimus žmones, įsisukame į rutiną, pamirštame sustoti – skirti brangiam žmogui dėmesio, kartu nueiti kur nors. Aš manau, kad ši šventė yra puiki diena tam, kad prisimintume apdovanoti savo antrąją pusę meile ir dėmesiu. Vienas iš būdų tai padaryti – praleisti vakarą besiklausant simfoninio orkestro ir mūsų su Jeronimu atliekamų gražiausių meilės dainų“, – šypsosi E. Sašenko.

Evelinos Sašenko, Jeronimo Miliaus ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro Valentino dienos koncertas įvyks vasario 14 d. Vilniaus kongresų rūmuose. Dirigentas Gintaras Rinkevičius. Bilietų galite įsigyti „Tiketos“, „Teatrai.lt“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasose.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button