Garsiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių, kur šią savaitę surengs šešis OVO šou pasirodymus per keturias dienas. Šiuo metu „Avia Solutions Group“ arenoje vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai, cirkas atvyko su 23 sunkvežimiais, o didelė dalis bilietų – jau išparduoti.

„Cirque du Soleil“ į Lietuvą atvyksta iš Estijos sostinės Talino, kur pasirodė praėjusią savaitę. Visai cirko spektaklio įrangai ir personalui pervežti reikalingi 23 sunkvežimiai, tuo metu OVO šou trupę sudaro net 100 žmonių, iš kurių 52 – artistai ir akrobatai.

Spalvingojo spektaklio OVO premjera įvyks ketvirtadienio vakarą (birželio 8 dieną), penktadienį arenoje bus rodomas dar vienas šou, o abi savaitgalio dienas įvyks dar po du pasirodymus. Bilietus platina Bilietai.lt.

Jau net septintą kartą Lietuvoje besilankančio cirko populiarumas neblėsta. Didelė dalis bilietų į pasirodymus jau išparduota, todėl „Cirque du Soleil“ gerbėjai raginami suskubti, nes kai kuriuose pasirodymuose greitu metu bilietų gali nebelikti. Ankstesnius cirko pasirodymus sostinėje jau matė per 100 tūkst. žiūrovų.

Intensyvų pasirodymų tvarkaraštį turinti OVO trupė iki metų pabaigos Europoje dar aplankys Latviją, Nyderlandus, Prancūziją, Vokietiją, Šveicariją, Slovakiją, Italiją, Ispaniją ir Portugaliją.

OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos. Spektaklis nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai taip pat supažindinami su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis.

Šou buvo sukurtas specialiai 25-osioms „Cirque du Soleil“ metinėms, o nuo 2009 metais Monrealyje vykusios pasaulinės premjeros jį gyvai jau išvydo virš septynių milijonų žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse.

Tai pirmasis „Saulės cirko“ spektaklis, kurį režisavo moteris, o šou pavadinimas OVO portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, kuris simbolizuoja gyvybės kupiną gyvūnų pasaulį.

Pasirodymų tvarkaraštis:

  • 2023 m. birželio 8 d. – 19:30 val.
  • 2023 m. birželio 9 d. – 19:30 val.
  • 2023 m. birželio 10 d. – 15:30 val.
  • 2023 m. birželio 10 d. – 19:30 val.
  • 2023 m. birželio 11 d. – 13:00 val.
  • 2023 m. birželio 11 d. – 17:00 val.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist