Žinia apie „Cirque du Soleil“ atvykimą Lietuvos publiką itin sudomino – vizito Lietuvoje organizatoriai skelbia papildomą elitinio pasaulio šou pasirodymą 2017 m. birželio 11 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Siekiant didžiausio įspūdžio, „Cirque du Soleil“ spektakliai yra rodomi jaukioje aplinkoje. Tai, kad publikos būtų mažai ir jai būtų užtikrintas puikus matomumas, yra griežtas šio šou reikalavimas. Arenos erdvė dėl to bus gerokai sumažinta – „Varekai“ pasirodymus vienu metu arenoje galės stebėti kelis kartus mažiau žmonių nei įprasta.

Paskelbus apie viešnagę, daug žmonių panoro pamatyti „Cirque du Soleil“ spektaklį būtent savaitgalį, todėl papildomą pasirodymą nusprendėme surengti sekmadienį“, – pasakojo cirko artistų viešnagę  sostinėje organizuojančios bendrovės „Seven Live“ vadovas Juras Vėželis.

„Cirque du Soleil“ pasirodymus Vilniuje rengs iš viso keturias dienas, birželio 8-11 d.

Spektaklis „Varekai“ – tai magijos kupinas dramos bei akrobatikos derinys, pagal geriausias „Cirque du Soleil“ tradicijas apjungiantis kvapą gniaužiantį artistiškumą, novatorišką muziką, lyg iš kito pasaulio atkeliavusias dekoracijas ir stebinančią choreografiją.

Spektaklis pasakoja alternatyvią graikų mito apie Ikarą istoriją: pagrindinis spektaklio veikėjas krisdamas ne žūsta jūroje, o atsiduria fantastiniame pasaulyje, kuriame leidžiasi į nuotykį – juokingą ir keistą vienu metu.

Pirmoji „Varekai“ premjera įvyko 2002 m. Monrealyje (Kanada). Nuo to laiko šou aplankė daugiau nei 130 miestų 23-ose šalyse. Prieš porą metų „Varekai“ leidosi į naują, didžiausioms arenoms pritaikytą turą.

„Varekai“ spektaklį kuria tarptautinė 50-ies atlikėjų ir muzikantų komanda iš 19-os pasaulio šalių.

 

„Cirque du Soleil“ 1984 metais įkūrė 20 gatvės artistų. Dabar šioje organizacijoje dirba apie 4 tūkstančiai žmonių, kurių trečdalis – artistai iš 50 skirtingų pasaulio šalių. Per daugiau nei trisdešimt gyvavimo metų „Cirque du Soleil“ pradžiugino ir stebuklą padovanojo daugiau nei 160 milijonų žiūrovų.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist