Antradienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosianti viena ryškiausių šių laikų grupių „Kings of Leon“ ketina maksimaliai susikaupti koncertui ir išbandyti naujus skonius. Įslaptinta repeticija, visiškai juodai dekoruoti persirengimo kambariai ir laisvė šefui pateikti tradicinius šalies patiekalus – tik nedidelė dalis punktų, esančių koncerto organizatoriams atsiųstame pageidavimų sąraše.

Į Vilnių iš Vokietijos atvažiuosiantys ir septintąjį albumą „WALLS“ pristatysiantys muzikantai bus atlydėti 95 komandos narių – su jais kartu atvyks turo organizatoriai, grupės vadybininkai, apsauginiai, technikai, garso režisieriai ir kiti darbuotojai. Visa koncerto garso aparatūra, vizualizacijos ir apšvietimas atkeliaus dešimtyje sunkvežimių.

„Kings of Leon“ su visa komanda į Vilnių atvažiuos koncerto išvakarėse – birželio 26-ąją, o laisvą vakarą jie planuoja praleisti susipažindami su miestu. Grupės nariai ne kartą yra minėję, kad lankomose šalyse mielai išbando aukšto lygio restoranus, neabejotina, kad tą padarys ir Vilniuje.

Kelios valandos prieš koncertą vyksiantis „Kings of Leon“ garso patikrinimas bus visiškai uždaras. Gautose instrukcijose įspėjama, kad jame galės dalyvauti tik komandos nariai bei vietos apsauga. Jokie kiti darbuotojai ar pašaliniai žmonės į patalpą įleidžiami nebus.

Grupės vadybininkai pasaulinių žvaigždžių komfortu rūpinasi iki mažiausių smulkmenų. Kalbėdami apie persirengimo kambarių įrengimą, jie pabrėžia, jog jeigu muzikantams bus skirtos sporto drabužinės, sienas ir spinteles svarbu uždengti estetiškai atrodančiu juodu audiniu. Pageidavimų sąraše prašoma, jog kambariuose būtų kilimai, patogios sofos ir foteliai, blankios spalvos šviestuvai. Vadybininkai subtiliai užsimena ir apie tai, jog muzikantai mėgsta kambarinius augalus.

Bene didžiausią dalį pageidavimų sąrašo užima maisto ir gėrimų meniu. Muzikantai keliauja be savo asmeninės virtuvės, tad net 8 puslapius instrukcijų užima užkandžių, patiekalų ir gėrimų nurodymai. Be įprastų punktų, sąraše akį patraukia įvairiausi veganams skirti produktai. Ne paslaptis, kad patys muzikantai yra dideli maisto ir gero vyno mėgėjai, tad bet ko jiems geriau nesiūlyti – sudarytas net atskiras mėgstamiausio vyno sąrašas.

„Kings of Leon“ nariams bei komandai taip pat įdomu išbandyti ir lietuviško maisto subtilybes – pageidavimuose rašoma, jog jeigu vietinis virtuvės šefas norėtų pasiūlyti ir tradicinių lietuviškų patiekalų, jie mielai jų paragaus.

„Kings of Leon“ koncertas įvyks birželio 27 dieną. Grupės turo po Europą maršrutas driekiasi per tokius masinius festivalius kaip „Orange Warsaw Festival“, „Rock in Vienna“, „Pinkpop“ Nyderlanduose, „Tinderbox“ Danijoje ir „Rock Werchter“ Belgijoje. Po koncerto Vilniuje, grupė surengs net tris pasirodymus Airijos sostinėje Dubline.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist