Vakar Šv. Kotrynos bažnyčioje prasidėjo daugelio pasiilgtas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“. Šešioliktąjį kartą vykstanti muzikos ir poezijos šventė startavo su itin įspūdingu koncertu  „Solo. Ir drauge“, kuriame ant scenos susitiko visų mylimi atlikėjai: Kostas Smoriginas, Andrius Kulikauskas ir Ilona Balsytė.

Dainuojamosios poezijos žvaigždžių pasirodymo pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Visus vakaro herojus sieja bendras vardiklis – teatras, kuriame buvo ar tebėra susipynę šių menininkų kūrybiniai keliai. Po ilgo laiko visi kartu scenoje susitikę kūrėjai žiūrovams negailėjo įspūdingų, teatru ir muzika persmelktų pasirodymų. „Galiu pažadėti šimtaprocentinį nuoširdumą“, – dar prieš koncertą sakė A. Kulikauskas. Žiūrovų ovacijos bylojo – pažadas buvo tesėtas.

Šiemet bus atgaivintas vienas iš žaviausių festivalio „Tai – aš“ akcentų – „Naktinėjimai“. Vilniaus mokytojų namų Baltosios salės scena jau šiandien tamsiuoju paros metu bus užleidžiama jaunajai bardų kartai, kuri pasižymi ne tik entuziazmu, bet ir talentu bei kūrybiškumu. Tuo tarpu šiandien vakare vyksiantis koncertas „Iš visos širdies, iš plačiojo pasaulio“bus lyg žaižaruojantis vitražas, sudarytas iš dainų, atskriesiančių iš skirtingų Europos kampelių ir skambėsiančių įvairiausiomis kalbomis. Jame pasirodys ne tik žymūs bardai iš Airijos, Belgijos, Prancūzijos, bet ir Gediminas Storpirštis, grupė „Baltos varnos“, Povilas Girdenis, Liuba Nazarenko.

Tradiciškai nebus užmiršti ir patys mažiausieji – spalio 20 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks koncertas „Bardai vaikams. Dainuoja visi!“, kuriame pasirodys vaikų pamėgtas Giedrius Arbačiauskas ir visiem žinomos dainos „Tuk tuk, širdele“ autorė Laura Remeikienė. Visą įspūdingą koncertų ciklą tos pačios dienos vakarą uždarys koncertas „Tai – mes“, kuriame klausytojai bus kviečiami pasidžiaugti mylimų bardų ir atlikėjų dainomis, atliekamomis su savo šeimos nariais. Vytautas V. Landsbergis, Vidas Petkevičius, Giedrius Arbačiauskas pasirodys su savo artimaisiais, kūryba dalinsis grupės „Kūjeliai” narių Vaicenavičių šeimyna.

Nepraleiskite unikalios galimybės pasinerti į dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ ritmus ir pajusti muzikos galią, apjungiančią gražiausius dalykus.Kultūros ir švietimo centro Vilniaus mokytojų namai organizuojamas renginys sostinėje vyks iki šio šeštadienio.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.

Plačiau www.tai-as.lt. Bilietus platina Bilietai.lt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.