Koncertai

Aktoriai J. Gaižauskas ir E. Latėnaitė kviečia palaikyti socialines iniciatyvas Ramintojoje

Advento laikotarpiu Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios erdvėse, Vilniuje vyks jau antrasis muzikinis paramos renginys. Koncertu ,,UŽ LANGO ŽIEMA, BET TARP MŪSŲ TIK VASARA” aktoriai Juozas Gaižauskas ir Emilija Latėnaitė kviečia palaikyti socialines iniciatyvas ir prisidėti prie Ramintojos išlaikymo.

Aktorius, rašytojas Juozas Gaižauskas, atsakydamas, kodėl jis mato prasmę palaikyti Ramintojoje vykdomas veiklas, sako: ,,Ramintoja man tarsi gerumo lopšys, kuriame ramybę gali rasti kiekvienas. Čia viskas tikra ir paprasta. Norisi pakviesti visus ir pasidalinti šiuo jausmu. O jeigu žmonės išgirs, pajus, ateis ir aukos – nulenksiu galvą ir pasakysiu: dalyvauju čia, nes taip man liepė širdis, o jūsų buvimas ir yra prasmė, dėl kurios čia dainuoju neieškodamas jokios kitos prasmės ir nekeldamas klausimo: kodėl?”

Esame labai dėkingi menininkams, siekiantiems padėti, teigia VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centro direktorė Lina Blažytė, – šaltasis periodas mums, prižiūrintiems ir besirūpinantiems tik iš avarinio stovio ištrauktu, unikaliu kultūros paveldo objektu yra sudėtingiausias, reikalaujantis didžiausių išlaidų pastatui, šildomam elektros energija, išlaikyti. Nenorime nutraukti socialinių, savanorystės ir sielovados veiklų, todėl ši pagalba yra labai reikšminga. Prie šios menininkų intencijos gali prisidėti visi apsilankysiantieji muzikiniame renginyje. Paaukoti galima iš anksto pervedant savo piniginę paramą bankiniu pavedimu VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centrui (https://bendryste.lt/#kontaktai).  Arba atvykus į renginį, banko kortele per paramos rinkimo terminalą.

Dviejų dalių paramos koncertas  vyks gruodžio 8 d.19:00 val. Programoje aktoriaus, rašytojo Juozo Gaižausko (vokalas, gitara) ir Emilijos Latėnaitės (vokalas, fleita) autorinės dainos.

 

Unikalus vienbokštis barokinis Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastatas Vilniuje, sovietmečiu  buvo sužalotas ir paverstas sandėliu. 2018 metais, Lietuvos policijos kapeliono kun. Algirdo Toliato ir Vidaus reikalų ministerijos bendruomenės pastangomis buvo atvertas visuomenei. Šiandien taip vadinamoje Ramintojoje bendruomenines ir socialinę atskirtį mažinančias veiklas vykdo organizacijos: VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centras, MB Pirmas blynas ir Švč. Mergelės Marijos Ramintojos koplyčios religinė bendruomenė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button