Pramogos

Klausytojams pristatytas Jurgos Šeduikytės albumas „Not Perfect”

Šiandien atlikėja Jurga Šeduikytė surengė septintojo albumo „Not Perfect” spaudos konferenciją. Žurnalistai ir kviestiniai svečiai išgirdo naujausius dainininkės kūrinius bei susipažino su artimiausiais atlikėjos kūrybiniais planais.

Spaudos konferencija vyko Vilniuje įsikūrusioje šokoladinėje „Theobromine Chocolatier”. Renginys prasidėjo nuo Jurgos dainų „Life is A Dance for One Person” ir „Upių slėniuose”.

 

„Visada norėjau, kad spaudos konferencija atrodytų būtent taip: jaukiai ir tarp man artimų žmonių. Šiandien noriu pranešti šventišką naujieną ir paskelbti, kad „Not Perfect” jau galima išgirsti internete”,- simboliškai raudoną juostelę ant kompiuterio ekrano nukirpdama sakė Jurga.

Atlikėja kartu su albumo prodiuseriu Artiomu Penkevičiumi pasakojo apie dainų kūrybą bei albumo idėją.

 

„Albumą sukūriau tada, kai sau pripažinau, jog nesu tobula. Tai mane išlaisvino. Dėl to scenoje pradėjau judėti, nepabijojau dar daugiau eksperimentuoti ir daryti drąsius sprendimus savo kūryboje”, – sakė Jurga.

Albumo prodiuseris, grupės „SillyCut” narys Artiomas Penkevičius taip pat džiaugėsi bendradarbiavimu su Jurga.

„Vertinu galimybę prisidėti prie to, ką Jurga nori transliuoti žmonėms. Jurga pasakė, ko ji nori, o aš padariau taip, kaip aš noriu. Įvertinsite, kaip suderėjome”, – kalbėjo Artiomas.

 

Jurga taip pat pranešė, jog artimiausias naujos programos koncertas įvyks gegužės 12 d. muzikiniame klube „Tamsta”.

„Tai bus ir pirmoji vieta, kur albumą bus galima įsigyti fiziniu pavidalu. Parduotuvėse albumo neplatinsime, tik koncertų metu”, ­– naujienomis pasidalijo Jurga.

 

Po spaudos konferencijos Jurga svečius vaišino specialiai pačios sukurtais ir „Theobromine Chocolatier” šokoladinėje gaminamais saldainiais „Not Perfect”.  Renginį vainikavo energinga daina „No Pain – No Gain” ir Jurgos šokis.

Naująjį albumą Spotify platformoje galima išgirsti čia

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button