MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
city of gold
Kinas

Šiandien „LRT Opus terasoje“ – nemokamas kino seansas ir grilis

Šiandien, rugpjūčio 9-ąją, menų fabrikas „Loftas“ gero kino gerbėjus kviečia į „LRT Opus terasoje“ vyksiantį nemokamą dokumentinį amerikiečių filmą „City Of Gold“ apie maisto geografiją, skaniausius skirtingų kultūrų atradimus ir nepaprastas paprastų žmonių istorijas. Be to, seanso metu organizatoriai užkurs grilių, todėl visi norintys galės ten pat vietoje išsikepti gardžių patiekalų.

Įtraukiančiame ir apetitą keliančiame amerikiečių režisierės Lauros Gabbert dokumentiniame filme „City Of Gold“ (2015, JAV) pasakojama apie Pulicerio premijos (ši laikoma kone žurnalistų ir rašytojų „Nobeliu“) laureato ir maisto kritiko Jonathano Goldo klajones po unikalius Los Andželo restoranus ir jų šeimininkų gyvenimus.

„Sundance“ ir „SXSW Film Festival“ kino festivaliuose pristatytas ir ovacijomis sutiktas filmas žiūrovus supažindina su Los Andželo miestu per… skrandį. Garsus maisto kritikas J. Goldas , šiuo metu rašantis legendiniame „Los Angeles Times“ laikraštyje, keliauja po įdomiausias miesto maitinimo įstaigas ir atskleidžia skirtingų kultūrų, tautų ir patirčių žavesį ragaudamas jų patiekalus.

Jei tikitės pažinties su prabangiais, „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotais Los Andželo restoranais – labai klystate. Spalvingomis miesto apylinkėmis savo žaliu pikapu J. Goldas keliauja po jaukius šeimyninius restoranėlius, gatvės maisto užkandines ir net greito maisto kioskelius, vertindamas ne restorano vietos prestižą, populiarumą, interjero grožį ar svečių žinomumą, o tik tai, ką randa savo lėkštėje.

Ir tie atradimai stulbinantys! Nes iš karto į kartą keliaujančiuose šeimyninių restoranėlių receptuose vienas esminių ingridientų – intriguojančios emigantų istorijos ir laimės paieškos svajonių Amerikoje. Vedamas neišsenkančio smalsumo, skonių receptorių ir pažinimo alkio, J. Goldas tampa kerinčiu maisto geografu, supažindinančiu mus su unikaliomis kultūrų virtuvėmis, kuriose anksčiau nebuvo įžengęs nei vienas maisto kritikas.

Filmas išties keliantis apetitą, todėl renginio metu bus užkurtas grilius, kuriame visi norintys galės išsikepti savo atsineštų skanėstų. Nemėgstantys gaminti alkį galės numalšinti vakarienę užsisakydami „Lofto“ kaimynų „Elfa GastroBar“ bare.

Renginio pradžia 19 val. Prieš filmo seansą žiūrovų ir vakarieniaujančių nuotaiką kurstys DJ Vainilaitis. Filmo „City of Gold“ pristatymas visiškai nemokamas.

Filmo seanso partneris yra JAV Ambasada Vilniuje. Filmo anonsas:

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vienas garsiausių lietuviškų filmų „Prieš parskrendant į Žemę” pratęs operatoriaus Audriaus Kemežio atminimui skirtą retrospektyvą

Evaldas Činga

„Rokio“ legendos gimimas – kino ekrane

Evaldas Činga

„Šeršėliafam“ festivalio filmai internetu prieinami visos Lietuvos žiūrovams

Evaldas Činga

Festivalio „Šeršėliafam“ atidarymo metu įteiktas Metų kino moters apdovanojimas

Evaldas Činga

Kritikų sudarytame „Kino pavasario“ 15-tuke: „Oskarų“ pastebėti, lietuvių sukurti, 3D įelektrinti filmai

Evaldas Činga

„Šeršėliafam“ festivalis prasidės R.Rakauskaitės filmo „Kelionės namo“ premjera

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika