Visą rugpjūtį kino seansais po atviru dangumi vilniečius ir miesto svečius džiuginęs „Kinas po žvaigždėmis“ devintąjį sezoną sulaukė rekordinio žiūrovų skaičiaus. Atidarymo renginyje Katedros aikštėje ir seansuose Valdovų rūmų kieme apsilankė per 20 tūkstančių žiūrovų.

Nemokamoje R.Banionio filmo „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“ peržiūroje pagrindinėje miesto aikštėje apsilankė apie 5 tūkstančius žiūrovų. Valdovų rūmų kieme įvykę 22 kino seansai sutraukė net 16600 kino mėgėjų.  Šiemet, priešingai nei ankstesniais metais, „Kinas po žvaigždėmis“ vyko tik rugpjūčio mėnesį. Nors ir surengta mažiau seansų, žiūrovų kino peržiūrose po atviru dangumi lankėsi dvigubai daugiau nei praėjusiais metais.

„Vasarą, kai žmonės mažiau lankosi kino teatruose, renkasi aktyvias pramogas bei išvykas į gamtą, „Kinas po žvaigždėmis“ siūlo alternatyvą ir suteikia galimybę mėgautis kinu po atviru dangumi. Šiemet prie puikios patirties labai prisidėjo ir geras oras. Neteko atšaukti nė vieno seanso dėl lietaus,“ –  itin sėkmingu sezonu džiaugėsi kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

„Kinas po žvaigždėmis“ kaip ir kasmet žiūrovams pasiūlė įvairią kino programą – nuo vasariškų miuziklų iki meditatyvios dokumentikos. Ypač populiarus buvo lietuviškas kinas bei kino klasikos seansai. Į A. Matelio, M.Survilos, F.Fellini, A.Hitchcocko filmų peržiūras netilpo visi norintys patekti žiūrovai.

Kinas po žvaigždėm. Katedros aikštė
Nuotr.: Kino teatras PASAKA

„Kine po žvaigždėmis“ įvyko ir pirmas bendras kino teatro „Pasaka” bei MO muziejaus seansas. Kino ir meno mylėtojams parodytas dokumentinis filmas „Peggy Guggenheim: priklausoma nuo meno“  (Peggy Guggenheim: Art Addict, 2015).  Jau šį rudenį duris atversiančiame MO muziejuje lankytojų lauks kino teatro „Pasaka“ sudaryta filmų programa.

Kino teatras „Pasaka“ – vienintelis Vilniaus senamiesčio kino teatras, veikiantis nuo nuo 2009-ųjų. Europietišką bei kokybišką amerikietišką kiną rodančiame kino teatre žiūrovų laukia ne tik geri filmai, bet ir jauki atmosfera, įdomūs renginiai bei susitikimai. Kiekvieną vasarą rengiami kino seansai po atviru dangumi „Kinas po žvaigždėmis“, kino teatras organizuoja tarptautinį moterų filmų festivalį „Šeršėliafam“.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist