Kinas

Prasideda dokumentinio kino festivalis „Nepatogus kinas 2019″

Visus Vilniaus miesto gyventojus bei miesto svečius spalio 10 – 20 dienomis sukvies unikalus festivalis „Nepatogus kinas 2019″. Nepatogus kinas – tai nuo 2007 m. vykstantis unikalus savo programa bei formatu festivalis, kuriame galite išvysti įvairiausių žmogaus teisių dokumentinių filmų.

Šiemet festivalio tema „Sienos” – toks pavadinimas parinktas atsižvelgiant į tai, kad kasdien kiekvienas iš mūsų sąmoningai ar net netyčia statome sienas, skirstome dalykus, gyvūnus ir žmones į MES arba JIE. Visiems žinoma, kad tokios sienos kartais gali atrodyti labai subtilios ir nematomos, o kartais lyg tyčia – tvirtos ar net fizinės. 

Šiųmetinio festivalio tikslas yra padėti suprasti, kur baigiasi MES riba ir prasideda JIE – juk tai visiškai nepastovi ir nuolat permąstoma riba. Tik šio festivalio metu pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su geriausiais kino kūrėjais, taip pat organizuojamos diskusijos su filmų herojais bei žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais.

 

Socialinę misiją propaguojantis nekomercinio pobūdžio festivalis yra vienas gausiausiai lankomų kino renginių ir vienintelis tokio pobūdžio kino festivalis Baltijos šalyse. Festivalis „Nepatogus kinas 2019″ yra ypatinga erdvė nepamirštamam kinui ir laisvai minčiai. Kviečiame prisijungti ir kartu diskutuoti apie tai, kas iš tiesų yra svarbu.

Festivalio „Nepatogus kinas 2019″ organizatoriai laukia bendraminčių ir kituose Lietuvos miestuose:

  • Kaune – spalio 11 – 20 d.
  • Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje – spalio 23 – 27 d.
  • Utenoje, Anykščiuose, Marijampolėje, Rokiškyje, Tauragėje, Biržuose – lapkričio 13 – 17 d.

Renginio programa bei platesnė informacija: www.nepatoguskinas.lt

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button