Kinas

Naujas kino teatras „Pasaka“ ruošiasi įkurtuvėms

Karantino padiktuotas poreikis atidaryti autokinus ir jų augantis populiarumas visoje šalyje nesumažins ir įpročio žiūrėti gerus filmus kino salėje. Belaukiant kada vėl galima bus susirinkti įprastose salėse, kino teatras „Pasaka“ ruošiasi įkurtuvėms. Naujas modernus kino teatras jau pastatytas Vilniaus senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone.

Planuojama, kad į pirmuosius seansus žiūrovus „Pasaka“ pakvies tuomet, kai tik bus saugu ir oficialiai leidžiama rengti masinius renginius. Kino teatro vadovės Andrės Balžekienės teigimu, iki to laiko naujajame pastate bus baigiami įrenginėjimo darbai.

„Pasakos“ kino teatras pastatytas „Paupio“ visuomeniniame ir verslo kvartale. Kino mylėtojai rinksis dviejų aukštų, 430 kv. m. ploto pastate, išsiskiriančiame medine apdaila ir patalpų aukščiu. Didžiosios kino salės, įsikursiančios antrame aukšte, lubų aukštis sieks net 7 metrus. Viso kino teatras talpins per 200 žiūrovų, čia bus organizuojamos ir konferencijos.

 

„Atversti naują „Pasakos“ puslapį jaudinantis momentas, ypač šiuo metu, kai visi kino teatrai užvėrę duris. Pagalvojus, kad į kiną netrukus trauks žmonės ir po seanso prie puodelio kavos aptarinės išsiilgtus filmus, pasidaro gera. Džiaugiamės, kad „Paupio“ rajone vilniečiai turės naują traukos centrą ir tai bus kinas“,  – kalbėjo A. Balžekienė.

2009 m. įkurtas pirmasis kino teatras „Pasaka“ jau dešimtmetį veikia Vilniaus Šv. Ignoto gatvėje. Į europietišką ir kokybišką kiną orientuotą kino teatrą per metus aplanko 80 tūkst. žiūrovų. Kino teatro vadovės teigimu, „Paupyje“ bus tęsiama „Pasakos“ vertybinė linija ir rodomi kokybiški filmai, atrinkti rankomis ir širdimi.

„Pasaka“ priklauso „Europa Cinemas“ tinklui, vienijančiam europietiško kino teatrus. Jame šiuo metu veikia dvi kino ir viena „namų kino“ salės. Lietuvoje „Pasaka“ organizuoja didelio populiarumo sulaukiančius renginius „Kinas po žvaigždėmis“ Valdovų rūmuose, tarptautinį moterų filmų festivalį „Šeršėliafam“, vysto namų kino platformą „ŽMONĖS Cinema“.

 

„Darnu Group“ vystomas „Paupio“ rajonas sujungs septynis kvartalus. Čia gyvens daugiau nei 800 šeimų, o „Paupio verslo namuose“ jau įrengta 15 tūkst. kvadratinių metrų biurams, palaipsniui čia pradės dirbti daugybė kasdienes paslaugas teikiančių įmonių, parduotuvėlių, nauju miestiečių traukos centru taps „Paupio turgus“, kuriame savo produktus siūlys geriausi maisto gamintojai, veiks įvairios užkandinės ir kavinės, gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button