Kinas

„Mažasis studentų 5dienis“ – kino vakarai studentams

„Skalvijos“ kino centras atnaujina savo repertuarą ir dar plačiau atveria duris studentams. Kovo 12 d., ketvirtadienį, startuoja kasmėnesiniai kino vakarai „Mažasis studentų 5dienis“, skirti suburti studentus ir pristatyti jiems jaunatvišką, kokybišką, aktualias temas nagrinėjantį kiną. Peržiūras lydės filmo aptarimai su draugais ir smagūs pasisėdėjimai „Skalvijos“ bufete prieš išeinant į miestą pramogauti toliau.

„Paprastai ketvirtadienis yra ta diena, kai studentai nori atsipalaiduoti nuo mokslų ir pradeda galvoti apie savaitgalio pramogas, susitikimus su draugais, naujas pažintis. Todėl filmų ciklą ir pavadinome „Mažuoju studentų 5dieniu“. Kartą per mėnesį, ketvirtadieniais, ciklo žiūrovų lauks geras kinas, pokalbiai su draugais, kviesime pasivaišinti gėrimu“, – idėja dalijasi Eglė Maceinaitė, „Skalvijos“ kino centro programų sudarytoja.

Pasak E. Maceinaitės, ypač yra laukiami 1-2 kurso studentai, kurie sostinėje studijuoja neseniai ir dar nėra atradę visų vietų turiningam laisvalaikio praleidimui: „Skalvijoje“ jie ras intelektualią pramogą už išties labai draugišką kainą studentui“.

 

Ciklą „Mažasis studentų 5dienis“ pradės trims „Oskarams“ nominuotos „Žaklinos“ (Jackie, 2016) režisieriaus Pablo Larraino filmas „Ema. Piromanė“ (Ema, 2019), kuriame susiduria šiuolaikinis ir gatvės šokis – regetonas.  

Filmo veikėjai choreografas Gastonas ir šokėja Ema išgyvena santykių ir profesinę krizę. Palikusi Gastono vadovaujamą šiuolaikinio šokio trupę Ema skausmą malšina šokdama seksualiu, hipnotizuojančiu regetono ritmu ir žaisdama su ugnimi, ji degina objektus ir kursto aistras, rodos, su kiekvienu naujai sutiktu žmogumi. Ši anarchiška seksualinė šokio odisėja veda į slaptą tikslą, apie kurį Ema tepasako: „Išsigąsi, kai sužinosi, ką ir kodėl darau“.

Filmo garso takelį ir atmosferą kūrė iš Čilės kilęs amerikiečių elektroninės muzikos dievaitis Nicolas Jaar. Pasak režisieriaus, jis sukūrė itin papildančią filmą muziką, filmo kūrime pradėjo dalyvauti dar prieš filmavimus

 

„Mažajame studentų 5dienyje“ pirmieji žiūrovai laukiami kovo 12 d., ketvirtadienį. Studentams taikoma draugiška 3 Eur. kaina bilietui.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button