MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Kinas

„Lofte“ svečiuosis vokiškas kinas „Meilės didkepsniai“

Menų fabrikas „Loftas“ ir Goethe’s institutas pristato filmų seriją „GOETHE SVEČIUOSE“ ir paskutiniais mėnesio trečiadieniais visus kviečia mėgautis geru vokišku kinu.

Visi filmų seansai – nemokami, originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Projektas kviečia pasinerti į nišinių ir kino festivaliuose pripažintų filmų seriją, kur karaliaus popkultūros pamėgti žanrai ir akį džiugins kitoniškumo išsiilgusiems filmų aistruoliams. Urbanistinė „Lofto“ aplinka puikiai atspindės Berlyno sielą, kur kiekvienas ją aptiks nemokamuose kino seansuose.

Jau šį trečiadienį žiūrovai galės mėgautis antruoju filmu – „Love Steaks” su aktoriumi Franzu Rogowski pagrindiniame vaidmenyje.

Aktorius F. Rogowski per savo kino karjerą susikrovė nemažai apdovanojimų tarp kurių: 2013 m. Advancement Award New German Cinema apdovanojimas už filmą „Love Steaks”.

Prabangaus viešbučio svečiai nuolat lepinami: virtuvėje jiems gaminami gardūs kepsniai, SPA centre galima pasimėgauti masažu. Klemensas šiame viešbutyje įsidarbina masažuotoju. Jis susipažįsta su Lara, kuri čia jau senokai dirba virėja. Nors jų charakteriai labai skirtingi – Lara yra kovingo būdo, o Klemensas veikiau drovus ir ramus žmogus, – jie greitai suartėja. Priešingybės, kaip žinia, traukia. Tarp šių dviejų žmonių užsimezga neįprasti santykiai.

Kino juosta laimėjo apdovanojimus „Slamdance“, „Max Ophuls“ ir „Saas-Fee“ filmų festivaliuose. Taip pat buvo nominuotas geriausio filmo kategorijai „Lolas“ – Vokietijos „Oskaruose“.

Režisieriaus Jakobo Lasso filmas tas puikia atgaiva kiekvienam šmaikštaus kino gurmanui. Filmas bus įkvėptas kasdienybės romantikos ir buities ironija.

„Love Steaks” – šį trečiadienį menų fabrike „LOFTAS“. Filmo pradžia: 20val.

Kiti filmų seansai: Balandžio 24 d. – „Tamsioji pusė“ (Finsterworld, rež. Frauke Finsterwalder, 2013 m.); Gegužės 29 d. – „Oh Boy“ (Oh Boy, rež. Jan Ole Gerster, 2012 m.).

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pristatyta „Valstybės paslaptis“ – filmas apie Dalią Grybauskaitę

Evaldas Činga

Jono Meko filmai-gyvenimai „Skalvijos“ ekrane

Evaldas Činga

„Kino pavasaris“ tęsiasi su populiariausiais filmais – nespėjusiems, netilpusiems į sales ir norintiems pakartoti

Evaldas Činga

Kino gerbėjams pristatytas gidas po Vilniaus kino pasaulį

Made in Vilnius

Atidarytas 24-asis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“

Evaldas Činga

S. Spielbergo „Šindlerio sąrašas“ – pirmą kartą Lietuvos kino teatruose

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika