Kinas

Liepkalnio parkavimo aikštelė virs kino sale po atviru dangum

Gegužės 14-15 dienomis Liepkalnio parkavimo aikštelėje bus pastatytas didžiulis kino ekranas ir ten bus rodomi 4 kino filmai, kuriuos žiūrovai stebės iš savo automobilio.

Siekiant užtikrinti kokybišką žiūrėjimą, planuojama priimti tik labai ribotą automobilių kiekį – ne daugiau nei 90 automobilių viename seanse. 

Tarp filmų bus galima pamatyti vieną geriausių Jim Carrey vaidmenų (IMDB TOP) romantiniame filme „Jausmų galia“ (angl. Eternal sunshine of the spotless mind). Fantastinį kino filmą bei vieną geriausių dešimtmečio komedijų  „Galaktikos sergėtojai“ (angl. Guardians of the Galaxy). Puikiai IMDB reitinguose įvertintą siaubo filmą „Paveldėtas“ (angl. Hereditary). Na ir legendinį, vieną geriausių visų laikų IMDB TOP filmų „Kovos klubas“ (angl. Fight Club), kuris tikrai nepaliks abejingų.

 

Kodėl Drive-in kinas toks populiarus pasaulyje, o dabar ir Lietuvoje?

Iki šiol tik kino filmuose matytas Drive-in reiškinys kartu su pirmąja Covid19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart atrado savo žiūrovą.

Žmogų, kuris sugalvojo kiną iš automobilio, įkvėpė jo mama, kuri pasiskundė, jog kino teatro kėdės nepatogios. Tuomet kilo mintis, sukurti kino teatrą, kuriame už savo komfortą atsakingas pats žiūrovas. Galima pasirinkti norimą garsą, tinkamai susireguliuoti sėdėjimo vietą ir pasiimti mylimiausius užkandžius. Drive-in kinas buvo, o gal ir tebėra, viena romantiškiausių pasimatymų vietų.

Parkavimo aikštelės Lietuvoje jau seniai tapo pasimatymų, vakarėlių ir susirinkimų vieta. Trūko tik didžiulio ekrano, kuris dar labiau praturtintų šią patirtį.

 

„Mes labai tikime Drive-in kino tradicija Lietuvoje ir kiną rodome ne tik parkavimo aikštelėse, bet ir kitose neįprastose vietose. Jau esame parodę kino filmus aerodromuose, kur kino filmus žiūrėjo ne tik iš automobilių, bet ir iš sklandytuvų. Rodėme kiną ant Palangos tilto, vėjo jėgainių parke, miškuose ir kitose neįprastose vietose. Tikimės, kad ir Vilniuje surasime ypatingą vietą, kuri galėtų tapti dar viena nauja miesto širdimi bei traukos centru. Galbūt tai bus Liepkalnis“, – sako vienas iš organizatorių.

Bilietus į filmo seansus galima įsigyti čia: https://kino-zona.lt/vilnius

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button