Kinas

Į kino sales sugrįžta „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“

Gerai reklamai užrašyti užtenka pieštuko. Geriausiai reikia daugiau! – skelbia į kino sales sugrįžtančios „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Spalio 24-ąją kino teatrai 5 Lietuvos miestuose ir vėl prisipildys juoko, ašarų, meilės, netikėto požiūrio ir noro pakeisti pasaulį.

„Kiekvieną dieną mus pasiekia apie 3000 reklaminių žinučių. Kiek iš jų prisimenate dabar? – iššūkį meta Tomas Balžekas, vienas iš „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ organizatorių. – Labai lengva nepastebėti prastos reklamos. Taip veikiausiai neatsitiks su gera reklama. O geriausios reklamos gali kur kas daugiau – jos žadina mūsų emocijas, priverčia kalbėti ir dalintis bei imtis kilnių darbų“.

Algirdas Ramaška, „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programos sudarytojas, savo ruožtu džiaugiasi kasmet vis didėjančiu renginio žiūrovų skaičiumi: „Vieniems – tai pramoga, kitiems – įkvėpimas veikti, treti „Kanų liūtų“ festivalyje apdovanotas reklamas žiūri kaip meno kūrinį. Ir tai nestebina, nes visos šios reklamos tikrai vertos geriausiųjų vardo“.

 

Šiemet „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ vėl žadins emocijas ir vers šypsotis net kalbant pačiomis rimčiausiomis temomis, pavyzdžiui, vėžį, organų donorystę, moterų lygybę ar nepaprastas neįgaliųjų galias.

Tarptautiniame „Kanų liūtų“ festivalyje apdovanotos reklamos taip pat stebins nauju pažiūriu, ypač meistrišku atlikimu ir garsiausių prekinių ženklų vis drąsiau demonstruojama nuostata, kad reklama skirta ne tik parduoti – bet ir keisti pasaulį. Visa tai ir padaro reklamą pačia geriausia.

„Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ seansai vyks spalio 24 d. „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei Vilniaus kino teatre „Pasaka“.

 

Įsigyti bilietus kino teatrų kasose ir jų interneto svetainėse bus galima nuo rugsėjo 22 d., penktadienio. Pirmąją prekybos dieną – rugsėjo 22-ąją – bilietai kainuos tik 6,99 euro. Įprasta kaina – 9 eurai.

O štai kelios reklamos iš šių metų „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ rinkinio.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Tw7BoSOJR2s

https://www.youtube.com/watch?v=sr6lr_VRsEo

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button