Kinas

Į Liepkalnį grįžta „Drive-in“ kinas su siaubo hologramų šou

Drive-in kinas grįžta į Vilnių spalio 25-28 dienomis. Per 4 dienas bus parodyti  8 kruopščiai atrinkti, lietuviškai įgarsinti,   siaubo kino filmai. Kiekvieno filmo pabaigoje įspūdingas, siaubo hologramų šou 30 metrų pločio holograminiame ekrane.

Nors Covid ribojimai nebėra tokie griežti, Drive-in kinas vis dar labai populiari  pramoga Vilniuje. Rugsėjo mėnesį organizuotame Drive-in kine organizatoriai sulaukė 700 automobilių ir užpildė visas kino aikštelės vietas.

Šįlkart Drive-in kine ir patyriminio kino elementai. Pasibaigus filmui laukia 10 minučių trukmės 3d video projekcija, kurios metu žiūrovus džiugins ir baugins gerai pažįstami siaubo filmų personažai. Dalis jų nebetilps kino ekrane ir gąsdins atvykusiius už ekrano ribų.

 

Specialiai šiam renginiui kuriamas 30 metrų pločio holograminis ekranas. Holograminio ekrano personažai atliks įvairias interakkcijas su kino ekranu ir taip bus kuriamas siaubo ir įspūdingų vaizdų šou.

Renginio organizatoriai „Kino zona“ jau 2 metus bando sukurti Drive-in kino tradiciją Lietuvoje. Vilniuje tam pasirinkta Liepkalnio slidinėjimo trasų automobilių parkavimo aikštelė. Jei pasiseks kino žiūrovai pamatys ne tik filmą ir hologramas bet ir ekrano fone kylančius bei besileidžainčius lėktuvus.

Renginio facebook nuoroda: https://www.facebook.com/events/642953180444064/

 

Bilietų pardavimo nuoroda: https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-vilniuje/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button