Kinas

Atidarytas pirmasis drive-in kinoteatras (nuotraukų galerija)

Šįvakar į parodų ir kongresų centro „Litexpo“ automobilių aikštelę rinkosi kino mylėtojai. Paskelbus karantiną ir užsidarius kinoteatrams čia pradėjo veikti pirmasis „drive-in“ kino teatras. 

Siekiant užtikrinti maksimalų žiūrovų saugumą, renginio metu filmą stebėti bus galima tik iš automobilio, kuriuo atvažiuota į renginį, o išlipti iš jo – griežtai draudžiama. Kitas svarbus aspektas – ribojamas ir žmonių, esančių viename automobilyje skaičius. Jų vienoje transporto priemonėje negali būti daugiau nei du. Siekiant išvegti kontakto galimybės, bilietais renginio vietoje nebus prekiaujama, o elektroninius bilietus į filmų seansus galima įsigyti internetu. 

Nuotrauka: Evaldo Čingos

Pirmuosiuose ŽMONĖS Cinema drive-in kino seansuose laukia žiūroviški, pozityvūs filmai  – lietuviškos komedijos ir įkvepiančios dramos. Sezoną pradėjo šmaikštus ir romantiškas filmas „Tobulas pasimatymas“ su Jurgita Jurkute, narpliojantis internetinės meilės labirintus, ir komiškas bei intriguojantis detektyvas „Ištraukti peiliai“ su Džeimsą Bondą suvaidinusiu Daniel Craig.  

 

Organizatoriai „ŽMONĖS Cinema drive-in“ seansus ketina tęsti visą vasarą. Planuojami 3 ekranai ir 3 vienu metu rodomi filmai.  Taip pat šiuo metu tariamasi su Kauno ir Klaipėdos savivaldybėmis, dėl kino rodymo šiuose miestuose, – teigia „drive-in“ kino teatro iniciatorius Tomas Balžekas. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tomas
Tomas
1 metus

Gerai atrodo. Super (Y)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button