Kalėdos Sostinėje

Vilniečiai kviečiami į kalėdinių vainikų paiešką

Visi vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami prisijungti prie šventinės iniciatyvos   ̶ kalėdinių vainikų paieškos, kuri vyks gruodžio 11-16 dienomis. Šventiniai, įspūdingi kalėdiniai vainikai bus paslėpti įvairiose žymiose Vilniaus miesto erdvėse. Užuominas apie vainikų slaptavietes bus galima rasti socialinio tinklo Instagram paskyroje @atraskMRUkalėdas.

„Suraskite kalėdinį vainiką ir pasipuoškite juo savo namus!“  ̶ tokiu šūkiu vadovaujasi iniciatyvos @atraskMRUkalėdasorganizatoriai, Mykolo Romerio universiteto Komunikacijos ir kūrybinių technologijų studentai. „Norime visus paskatinti pasinerti į kalėdinį šurmulį kitaip  ̶ ieškant originalių, autorinių kalėdinių vainikų, kurie bus paslėpti žymiose ir reikšmingose Vilniaus miesto erdvėse. Instagram paskyroje @atraskMRUkalėdas radę užuominas apie vietas, kuriose slepiami vainikai, nesunkiai surasite mūsų vainikus bei specialius palinkėjimus“,  ̶  žada viena iš akcijos organizatorių Arneta Klasinskaitė.

Suradę kalėdinį vainiką, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalintis nuotraukomis, istorijomis savo socialiniuose tinkluose žymint #atraskMRUkalėdas. Dovanodami savo kūrybos puošmenas Vilniaus miestui, studentai siekia parodyti, kad šventinę nuotaiką galima sukurti paprastais, bet neįprastais dalykais.

 

Kviečiame dalyvauti, jungtis prie šios iniciatyvos visus, kurie nori nuoširdžiai ir originaliai pasveikinti savo miestą su gražiausia metų švente!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button