Kalėdos Sostinėje

Užgeso Rotušės aikštės kalėdinė eglutė (atnaujinta)

Šeštadienio (gruodžio 11 d.) vakarą Rotušės aikštėje esanti Kalėdų eglė prarado kalėdinę dvasią – eglutės girliandos nebešvečia.

Pastebėta ir tai, jog visoje Rotušės aikštėje taip pat nėra šviesos. Aplinkinėse gatvėse elektros tiekimas yra nesutrikęs. Kol kas neaišku, kodėl aikštėje nėra elektros. Elektros nėra jau 4 valandas.

Besiburiuojantys vilniečiai ir miesto svečiai reiškia nepasitenkinimą. Kai kurie turistai sako, kad dėl Rotušės eglutės atvyko į Vilnių, nes ji tikriausia iš visų kalėdinių eglučių. Kas antras žmogus juokauja, jog Vilniaus miesto savivaldybė, tiksliau meras Remigijus Šimašius, nesusimokėjo už elektrą.

 

21:00 val.: „Šiuo metu aiškinamasi priežastis, tačiau greičiausiai prie to prisidėjo didelė drėgmė ir lietus, dėl ko įvyko trumpasis jungimas. Specialistai dirba vietoje, kad kuo greičiau eglutė vėl sužibtų!“ – apie situaciją pakomentavo Vilniaus miesto savivaldybės atstovas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
47 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kaunas

Fui, kažkas panašaus į matriošką.

Aldona

Galima savo namuose pasistatyti eglutę ir žaisti. Kalėdos švenčiamos namuose. Jauniems tėvams su vaikučiais karnavalai būna kultūros rūmuose. Lauke niekada jokia šventė nešvenčiama. Nieko nesiūloma ir nieko neprašoma. Negalima triukšmauti, šaudyti, nes galima susižaloti. Bažnyčiose adventas, uždengti altorėliai, užgesintos šviesos, eglutės be žaisliukų, be blizgesio. Tamsios spalvos rūbai. Visi galvoja apie atliktus darbus, įvertina savo elgesį. Svarbu neužmiršti Dievo.

xxxx ccc

Su galvele nelabai kas ?

nepritariu nuo 18,geriau leistų nuo 16,

Sakiau jog Vilniaus egle ,niekada nebus gražesnė už Kauno ,broliai,Kauno eglė nors ir apdegê bet jau graži,o jūsų gal iki naujūjų nenuvirs😁😁?

Aš Lukas

Žiūrėkit kad nesudegtu jūsų anglis jau tą iki naujų, mes pastatysime jei nuvirs mūsų, bet iš anglies nelabai ką jau čia..

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button