MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Uptown Christmas
Kalėdos Sostinėje

„Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ siūlo dovanų paieškas paversti švente ir atskleidžia renginio programą

Negalite pakęsti tvankių prekybcentrių ir skubančių pirkėjų šurmulio? Nesijaudinkite, nes jau šį penktadienį prasidės „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“, kur jūsų laukia netik kruopščiai apgalvotos ir originalios dovanos visiems jūsų artimiesiems, bet ir jauki programa, kuri dovanų paiešką pavers gražia švenčių įžanga.

Jaukiausia Kalėdinė mugė Vilniuje vyks tris dienas prieš pat šventes, gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ per du erdvius ir šventiškai papuoštus aukštus, kur garuos karštas vynas, skambės gyva ir didžėjų parinkta muzika, o akis džiugins vintažinių lempučių spindesys.

Kirpėjai ir barzdaskučiai

Kalėdas ir Naujuosius metus reikia pasitikti atsinaujinus, o užsirašyti pas savo kirpėją tampa misija neįmanoma, todėl paskutinės minutės mugėje, nuo pat 12val., jums pagalbos ranką ties kirpėjų ir barzdaskučių komanda iš „Her Katt“ ir „Frau Katt“. Susikurti įdomią šukuoseną ar pasitrumpintį ūsus ir barzdą galėsite su 20% nuolaida.

Vinilų turgus

Melomanų visą savaitgalį nuo 13val., lauks vinilų turgus ir didžėjų pasirodymai. „Dideli kompaktai“, „Discotag“ ir „Vinilo paštas“ turės visko: nuo rečiausių plokštelių iki populiariausių hitų. 

Pramogos mažiesiems

Mažųjų dėmesio lauks Kalėdų senelis ir kinas vaikams. Žiūrėti filmus smalsuoliai galės visą dieną, o Kalėdų senelio vizito sulauks penktadienį nuo 17val. Iki 19val, likusiomis dienomis – nuo 14val iki 16val.

Šventiniai koncertai

Tikros šventės neapsieina be koncertų, o jų bus net trys! Pentadienį 18val., pasirodys  Daiva Starinskaitė („Keymono“), šeštadienį 15val., – dainininkas Giedrius Nakas („Saulės kliošas“), sekmadienį 15val., – Šarukas Joneikis („Garbanotas“).

Gardus maistas

Jog dovanų netektų ieškoti urzgiančiais pilvais, „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ įsikurs „Ajomama“, kurie siūlys absurdiškai gardžius „chimney-cake“ pyragėlius. „Holy Donut“ kvies ragauti ne tik spurgų, bet ir sočiųjų beigelių, ir garuojančių sriubų. Sušilti galėsite prie Karšto vyno baro.

Dovanų pakavimas

Taip pat mugėje galėsite originaliai susipakuoti dovanas už auką vaikų stovyklai. Jau daugiau nei 20 metų LBSD savanoriškai organizuoja stovyklas vaikams ir paaugliams, kurių dalis atvyksta iš nepasiturinčių, socialinės rizikos ir socialiai remtinų šeimų bei globos namų. Tai vieta vaikams bent savaitę pabūti saugioje ir laukiančioje aplinkoje bei atrasti motyvaciją atsakingai kurti savo ateitį.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21–23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 val. iki 19 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Magiškos Kalėdos į Vilnių pritraukė daugiau kaip 500 tūkst. svečių

Made in Vilnius

Katedros aikštėje – linksma Stačiatikių Kalėdų šventė

Evaldas Činga

Sostinėje – Trijų Karalių palyda, ryt – Stačiatikių Kalėdos

Evaldas Činga

Trijų Karalių eisena užbaigs gražiausių metų švenčių renginius

ELTA

Nupuoštos žaliaskarės dar gali būti naudingos

Donatas Andrijauskas

Sekmadienį – Trijų Karalių vizitas, bus eismo ribojimų

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika