Šiandien visi keliaujantys su „Bolt“ ir pasirinkę specialią kategoriją „Sodinu eglę“ prisidės prie medžių Lietuvoje sodinimo – viena kelionė reikš vieną pasodintą eglutę. 

Iniciatyvą palaikantis Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika sako, kad transporto taršą reguliuoti būtina ir labai sveikintina, kai iniciatyva ir būdas kaip tai daryti, visų pirma, kyla iš pačių transporto paslaugas teikiančių bendrovių. 

„Tik pats verslas gali rasti geriausią būdą kaip suderinti aplinkosauginius tikslus ir savo interesus, kad nenukentėtų nei viena, nei kita. Ši iniciatyva rodo, kad tai padaryti įmanoma. Be to, ji atkreipia dėmesį į mums visiems labai rūpimą medžių auginimą ir sodinimą, kuriam ir ministerija skiria ir toliau skirs daug dėmesio. Asmeniškai pats pažadu prioritetą skirti aplinkai tvarias paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios savo iniciatyva sodina medžius Lietuvoje“, – sako ministras.

„Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius teigia, kad ši iniciatyva yra tik viena iš kompanijos žaliojo strateginio plano dalių. O jos pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį, paskatinti atsakingai naudotis kelių transportu ir kasdien rinktis žalesnes transporto priemones.

„Kelionės su „Bolt“ pavėžėjais jau kurį laiką yra neutralios anglies dioksido atžvilgiu – visą jų metu išskiriamo anglies dioksido kiekį mes siekiame kompensuoti žaliaisiais sprendimais visose šalyse, kur tik veikia mūsų paslaugos. Vienas tokių – medžių sodinimas už kiekvieną nuvažiuotą kelionę Lietuvoje su „Bolt“. Simboliškai, artėjančių švenčių proga, pasirinkome sodinti eglutes“, – pasakoja A. Pacevičius. 

Prisidėti prie šios žaliosios iniciatyvos paprasta – „Bolt“ programėlėje penktadienį veikia speciali automobilių kategorija „Sodinu eglę“, kurią tereikia pasirinkti prieš užsakant savo kelionę. Keliaujantys su šios kategorijos automobiliais prisidės prie klimato kaitos mažinimo ir kompanijos įgyvendinamų aplinkosaugos idėjų. Be to, keleiviams papildomai tai nieko nekainuos. Tikimasi gruodžio 20 d. sulaukti bent 1 000 kelionių, už kurias kompanijos iniciatyva bus pasodinta po eglutę.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist