Kalėdos Sostinėje

Naujųjų sutikimas Katedros aikštėje (nuotraukų galerija)

Vilnius 2020-uosius pasitiko įspūdingu muzikos, šviesų ir lazerių šou Katedros aikštėje.

Antrus metus iš eilės sostinėje kuriama nauja graži tradicija – susirinkti į smagias Naujųjų sutiktuves prie miesto simbolio Varpinės bokšto, kuris vidurnaktį transformuojasi ir įgauna įspūdingiausius pavidalus, kasmet sukuriant vis naują unikalią 3D vaizdo projekcijų instaliaciją.

Net tris valandas Varpinės bokštas šįvakar džiugino įspūdingu šviesų, lazerių, animacijos ir muzikos šou. Iš visų pusių apšviestas bokštas atgijo, spalvingos transformacijos keitė tūrinius pavidalus ir žavėjo nematytomis formomis, elementais – nuo ryškiausiomis šviesomis viliojančio švyturio –  iki šachmatų figūrų: karaliaus, bokšto, rikio. 

 

Nuo 23.55 val., skambant specialiai šiai nakčiai sukurtam garso takeliui, bokštas nušvito dar ryškiau. Išskirtinį muzikinį šou su garso, šviesų ir lazerių sinchronizacija vainikavo paskutinių akimirkų iki Naujųjų skaičiuoklė. 

Varpinės laikrodžiui paskelbus vidurnaktį ir Naujųjų metų pradžią, dangų nutvieskė fejerverkai. 

Šventė tęsėsi iki 1 val. nakties. Vėliau, iki saulėtekio, simboliškai minint Lietuvos vėliavos dieną, Varpinė nušvito Trispalve.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
44 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
rokas
rokas
1 metus

Keli įdomūs faktai. 1. Virš žmonių susibūrimų yra draudžiama kelti droną. 2. Šioje vietoje apskritai yra draudžiama skraidyti. Klausimas kam kuriami įstatymai jei jų nesilaikoma? Žmonės su licenzijomis negauna leidimų iš karinių oro pajėgų kelti ten drono, bet kelia bet kas kas netingi ir niekas nieko. Labai įdomu. Matomai su dronu atkraidinti kokį objektą virš vyriausybės būtų vieni juokai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button