Kalėdos Sostinėje

Gedimino prospekte kabinami kalėdiniai papuošimai

Vakar Gedimino prospekte pradėti kabinti nauji kalėdiniai papuošimai. 

Dėl pandemijos atsisakius tradicinių kalėdinių renginių, daugiau gatvių bus papuošta visame mieste – nušvis ne tik Senamiestis ir centras, kur bus išpuoštos Katedros ir Rotušės eglės, Lukiškių aikštės medžių masyvai, Odminių skvero medžių lajos, Šventaragio slėnio centrinė dalis, Vingio parko prieigos nuo Čiurlionio gatvės, bet ir atokiau nutolusių rajonų erdvės arčiau namų: rajonuose bus daugiau šviesos dekoracijų, bus įžiebtos bendruomenių eglės, šviesomis tarpusavy varžysis kvartalai, namai, vitrinos, kur bus smagu pasivaikščioti ir grožėtis drauge su artimiausiais žmonėmis, laikantis visų rekomendacijų ir saugių atstumų.

Savivaldybė šiemet pirmąkart buvo paskelbusi konkursą šventinės gatvių puošybos profesionalams, kuriame renkant laimėtoją buvo skaičiuojami ir visuomenės apklausos balsai, lėmę 50 proc. galutinio įvertinimo. Gyventojai savo balsus galėjo atiduoti specialiai tam sukurtoje internetinėje platformoje.

 

Konkursą laimėjusiai įmonei vilniečiai atidavė net 9126 balsų. Vilniečių ir komisijos sprendimu, konkursą laimėjusi UAB „Adam Decolight“ naujai šventiškai išpuoš: Gedimino pr., Konstitucijos pr., Rotušės a., Vokiečių g., Vrublevskio g., Šventaragio g., Pilies g., Stiklių g., Aušros Vartų gatvė nuo Šv. Teresės bažnyčios iki Aušros Vartų koplyčios, Aušros Vartų gatvė ties Basanavičiaus paminklu, Gariūnų g. (nuo Gariūnų turgaus iki tilto per Nerį), Savanorių pr., Ukmergės g. (nuo Tarandės g. iki šviesoforo ties M. Lietuvio g.), Molėtų pl. (nuo Skersinės g. iki Mokslininkų g.), Nemenčinės pl. (nuo Svajonių g. iki O. Milašiaus g.), Dariaus ir Girėno g. (nuo Eišiškių pl. iki Kapsų g.) bei Galvės g. (nuo Žarijų g. iki Kirtimų g.). Metams tam skirta daugiau kaip 179 tūkst. Eur. Puošybos konkursą įmonė laimėjo trejiems metams. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Dafk
Dafk
1 metus

Aišku vizualizacijos realybėje tikėtis nebuvo verta, bet tos eglių šakelės atrodo apgailėtinai 🙂 Ir negi nemato, kad kreivai kabo papuošimai, neįmanoma įtempt laidų?

Rokas
Rokas
1 metus

Geras karantinas. Gatvės ir prekybos centrai pilni žmonių. Nuotraukose galime matyti asmenis be kaukių. Į parduotuves ar bažnyčią pasišlaistyti galima eiti būriais, bet va į muziejų, galeriją ar kino teatrą ne. Nors apmaudu, ten lankosi retas, matyt IQ trūkumas. Tiesa, yra reikalavimas parduotuvėms 10kv/m žmogui, gal gali valdininkai nueiti į galeriją kokią? nes ten žmogui yra šešis kartus tiek erdvės.

anon
anon
1 metus
Atsakinėti į  Rokas

tik sakau, bet musu IQ vidurkis mazdaug 91

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button