Kalėdos Sostinėje

BBC: Vilniaus Kalėdų eglė – viena gražiausių pasaulyje

Kiekvienais metais, per Kalėdas, Vilnius nustebina pasaulį savo pagrindine miesto egle. Ne išimtis ir šiais metais, dauguma pasaulio žiniasklaidos priemonių jau pastebėjo Vilniaus eglę. Ji sulaukia tikrų pagyrų, kai kurie pripažįsta, kad Vilniaus eglė yra tikra pasaulio eglių Karalienė.

Šiais metais BBC savo internetiniame puslapyje „Newsround“ rubrikoje pripažino, kad gražiausia eglė yra Vilniuje. Mūsų eglė aplenkė net Niujorko Rokfelerio kalėdinę eglę, kuri šiais metais suspindo 3 mln. „Swarovski“ kristalalų.

„Nuostabios Kalėdų eglės šviesos Vilniuje pakerėjo minias. Šiame mieste eglė buvo suformuota iš eglių šakų. Eglei suformuoti buvo panaudota daugiau nei 6000 šakų!” – rašo BBC.

 

Primename, jog šiais metais Briuselyje įsikūrusi kelionių organizacija „European Best Destinations“ Vilniaus kalėdinę eglutę išrinko gražiausia Europoje. Gražiausias egles rinko 14 000 keliautojų iš 82 šalių.

Nuotrauka: Evaldo Čingos
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1182 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Andrius
Andrius
1 metus

O cia egle?

Aha
Aha
1 metus

Gaila, kad šalyje ( Lietuvoje ), kurioje galima dirbti ir uždirbti, daugumas tingi dirbti ir Uždirbti ir moka tik verkšlianti ir kaltinti visus, bet tik ne save………… žinoma dėl visko kalta Valstybė, tik ne aš pats. Tipo turtingose šalyse nėra skurdžiai gyvenančių žmonių ir taip toliau ir panašiai….. Perskaitę mano komentarą aišku mane apkaltins loxu ir panašiai – ir vėl jums ( daugumai ) kažkas bus kaltas, bet tik ne jūs patys. Man tai pofig, ką apie mane pagalvosite, aš nuo to nei biednesnis, nei depresyvesnis tikrai nepasidarysiu. Mokėkikte džiaugtis gyvenimu ir smulkmenomis supančiomis jus.

Ruta
Ruta
1 metus

Kad dar mūsų valdžia būtų pati gražiausia pasaulyje, ir nuo jos priklausomi žmonės, ekonomika…

Dom
Dom
1 metus
Atsakinėti į  Ruta

Prezidentas gražus ir aukštas 😉😀

Andrei
Andrei
1 metus

Įkelkite linka kur bbc ar european būten taip rašo, gal tada ir patikėsiu.. žmonės tiki tuo ką rašote, bet įrodymų savo straipsniuose nepateikėte.. Sunku patikėki kad mažai kam žinomas Vilnius taip garsiai nuskambėjo

Albinas
Albinas
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

Pasižiūrėk Google rasi

Lioxa
Lioxa
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

Moki internetu naudotis?

Audrius
Audrius
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

https:// www. bbc.co. uk /newsround/50673631

Tomas
Tomas
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

Dar vienas d****, pirmiausiai iskeike ir pasitycioja, kad Vilnius mazai zinomas, paskui kaltina autoriu kad jis pats nesugeba google pasinaudoti. #dalbajobas

Dddd
Dddd
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

gavo 😀https://www.bbc.co.uk/newsround/50673631

Amerikietis
Amerikietis
1 metus
Atsakinėti į  Andrei

O Viešpatie kas per bejėgiškumas! Suraskite, įkelkite, paduokite, sukramtykite, suvirškinkite….patys esame bejėgiai, bet norime gerai gyventi….https://www.travelwires.com/vilnius-christmas-tree-ranks-1st-among-most-beautiful-in-europe

FastFood
FastFood
1 metus

Sorry, bet rotušės eglė mielesnė.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button