Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į vieną gražiausių savo pastatymų – G. Puccini operą „Madam Baterflai”, statytą kartu su Anglijos nacionaline opera ir Metropolitan Opera teatrais.  Po pasirodymų Anglijos nacionalinėje operoje ir „Metropolitan Opera” teatre, „Madam Baterflai” vėl grįžta į LNOBT sceną. Šį sezoną ją rodome keturis vakarus – sausio 26, 28 d. vasario 1, 4 d.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų pasakyti apie naująjį G. Puccini operos pastatymą  yra tas, kad spektaklis nepakartojamo grožio. Antras dalykas – spektaklis nepakartojamo grožio. Trečias – 2005 m. po premjeros Londone rašė „Financial Times”. Šio pastatymo režisierius Anthony Minghella – devynių „Oskarų” laureatas, Lietuvoje žinomas kaip kino filmų „Anglas ligonis”, „Talentingasis ponas Riplis” ir „Šaltasis kalnas” režisierius ir scenaristas. „Madam Baterflai” pastatymas Anglijos nacionalinėje operoje buvo režisieriaus debiutas operos teatre, sulaukęs didelės sėkmės. Spektaklis Didžiojoje Britanijoje pelnė garbingą Lawrence’o Olivier premiją kaip geriausia 2005 metų operos premjera. Vilniuje premjera sekė po pusmečio, 2006 m. kovo 23 d., ir buvo įvardinta kaip vienas geriausių operos pastatymų mūsų teatre apskritai. Deja, šis spektaklis yra ir vienintelė A. Minghellos režisuota opera. Prabėgus tik porai metų po šio pastatymo, A. Minghella mirė.

„Madam Baterflai” – ne vien gražiausias, bet ir sėkmingiausias mūsų pastatymas. Tai didžiausią, rekordinį lankomumo rodiklį, 112 %, pasiekęs pastatymas. Yra žiūrovų, nepraleidusių nei vieno šio spektaklio mūsų teatre! Vienbalsiai išgirtas kritikų, mėgstamas publikos, „Madam Baterflai” yra spektaklis, pasiekęs rekordą ir tuo, kad abi mūsų solistės, pagrindinio vaidmens atlikėjos, Irena Zelenkauskaitė ir Sandra Janušaitė, už šį vaidmenį Metų operos solisčių titulus.

Šio sezono „Madam Baterflai” spektakliuose dainuos Sandra Janušaitė, Merūnas Vitulskis, Jovita Vaškevičiūtė, Dainius Stumbras, Rafailas Karpis, Arūnas Malikėnas, Egidijus Dauskurdis, Žygimantas Galinis ir kiti solistai, diriguos Gianluca Marciano (Italija).

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar teko apsipirkti parduotuvėse, kurios pardavinėjo pasenusius maisto produktus?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.