Pramogos

Galvosūkių kambariai – žaibiškai plintanti pramoga

Į Lietuvą žaibiškai atkeliavo nauja pramoga – pabėgimo kambariai, dar vadinami galvosūkių kambariais, iššūkių kambariais ar užduočių kambariais. Dalyviai juose būna užrakinami ir turi per nustatytą laiką sugalvoti kaip pabėgti. Pirmasis toks Vilniuje atidarytas 2014 m. vasarą, o 2017 m. jų skaičius išaugo iki 42 ir skaičius nuolatos auga iki šiol.

Pabėgimo kambarys – puiki dovana ir vieta švenčių šventimui

Jei esate žmogus (arba pažįstate tokį), kuriam patinka iššūkiai, paslaptingos užduotys, lobių paieškos, azarto šiurpuliukai, tai pabėgimo kambariai yra būtent ta vieta, kurioje jausitės lyg žuvis vandenyje! Galvosūkių kambariai privers pasukti galvas ir padės sužadinti smalsumą. Tai puiki dovana artimajam, mėgstančiam suktą laisvalaikį arba unikali vieta švęsti gimtadienį, darbo šventę, mergvakarį ar bernvakarį. Ir tikrai nepaneigsime, jog tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas!

Ką būtina žinoti prieš renkantis pabėgimo kambarį?

Pabėgimo kambariai, kaip ir jų lankytojai – labai skirtingi. Todėl labai svarbu, kad Jūsų pasirinktas kambarys atitiktų Jūsų norus. Svarbiausi pabėgimo kambarių skirtumai:

  • Logiškumas. Ar iš kambario galima ištrūkti remiantis vien logika, ar reikės ieškoti daiktų atsitiktinėse vietose, spėlioti?
  • Estetiškumas. Ar kambarys – „švarus“, ar jame teks teptis rankas bei daryti tai, kas gali būti nemalonu?
  • Atmosfera. Ar kambaryje atkuriamas konkretus kūrinys/laikotarpis, ar labiau koncentruojamasi į užduotis?
  • Pagalbos. Kaip yra su organizatorių patarimais „įstrigus“? Ar galima prašyti pagalbos nuolatos (tai – dažniausias variantas), prašymai ribojami, ar visai nėra?
  • Sudėtingumas. Koks procentas žmonių ištrūksta iš kambario laiku? Dažniausiai tai būna apie 50 % lankytojų.

Populiariausi užduočių kambariai

Jei esate pradedantysis ir dar niekada neteko lankytis tokio tipo kambariuose, rinkitės Poltergeisto kambarį Vilniuje. Užduočių sudėtingumas yra vidutinio lygio ir nereikalauja specifinių žinių ar išankstinio pasiruošimo.

Šio kambario legenda byloja, jog komanda yra profesionalūs paranormalių reiškinių specialistai ir gavo užsakymą – nuraminti paslaptingojo namo dvasias. Turint tokią patirtį, įgūdžius ir technologijas ši užduotis neturėtų būti sunki. Tačiau yra viena staigmena – namas atsiranda tik pilnaties metu ir egzistuoja tik valandą… Skamba įdomiai? Išbandykite! Apsilankymas Poltergeisto kambaryje patiks mistinių filmų mėgėjams.


Komandinis žaidimas „Labyrinthus“ Vilniuje, yra analogų Europoje neturintis išbandymas. Tai yra kuo tikriausias, realus 700 m2 labirintas, kuriame tamsu nors į akį durk, pilna netikėtumo ir nežinomybės faktorių, specialiųjų garso, šviesos ir dūmų efektų bei profesionalių aktorių sukurtų personažų ir nuolat keičiamų kliūčių. Lankytojai žaidžia prieš labirinto sergėtojus. Žaidimo tikslas – ištrūkti iš labirinto arba susitaikyti su pralaimėjimu ir bandyti dar kartą.

Žaidime naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą. Tai vienintelis Lietuvoje interaktyvus veiksmo žaidimas tamsoje, painiame labirinte, su specialiais efektais, kuriuos sukuria techninės galimybės ir žmonės. Siekiant svečiams suteikti daugiau netikėtumų, labirinte įrengta daug nišų, durų, o pačios konstrukcijos leidžia nuolat keisti labirinto išdėstymą, atveriant naujus praėjimui skirtus kelius ar užblokuojant senus.

Siaubo mėgėjams rekomenduojame apsilankyti siaubo išgyvenimo žaidime „Hangar“. Psichologinis žaidimas „Hangar“ suteiks dalyviams ypač aštrių pojūčių, kurie neabejotinai išmuš iš kasdienės gyvenimo rutinos.

Atvykusieji pateks į baisiausią savo sapną: bus griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Daugiau nei 500 m2 patalpos izoliuos komandą tamsoje, vers veikti po vieną arba poromis ir įvykdyti daugelį užduočių. Čia laikytis būryje bus pragaištinga. Norint įveikti visas užduotis ir nepakliūti psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei baugina slapčiausios emocijos ir gąsdina fizinis kontaktas, ši vieta ne jums. Taigi, dovanokite draugams galimybę susiremti su didžiausiomis baimėmis!

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button