Filmuodami naujausią kalėdinės dainos vaizdo klipą grupė Kūjeliai dainavo atbulomis

Likus kiek daugiau nei savaitei iki Kalėdų, folko grupė Kūjeliai savo gerbėjams ir visiems su nekantrumu laukiantiems žiemos švenčių, dovanoja dainos „Kalėdos“ vaizdo klipą. Dainos įrašui grupė Kūjeliai skyrė didelį dėmesį – ji įrašyta net dvejuose Lietuvos įrašų studijose, o klipas išsiskiria savo unikaliu scenarijumi ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti klipo filmavimo komandai, kuri buvo sudaryta iš 12 jaunųjų Lietuvos kino ir televizijos profesionalų.

Pagrindinė klipo idėja yra ta, jog kiekvieną kartą, kai dalinamės gėriu, dėmesio ar dovanomis, tuo pačiu gauname labai daug gerų emocijų ir atgal. Juk gera rūpintis ir dalintis džiaugsmu su artimais žmonėms, nes tos akimirkos pačios brangiausios. Kaip pasakoja grupės Kūjeliai narys Andrius Vaicenavičius, dainos idėja jam gimė prieš Kalėdas keliaujant namo į Lietuvą iš Čekijos: „Jausmas, kuris apima grįžtant namo pas artimus ir mylimus žmones yra nuostabus. O juk Kalėdos yra tas metas, kai grįžimas namo yra dar nuostabesnis ir labiau laukiamas”.

Dainos „Kalėdos“ garso įrašai vyko dvejuose geriausiose Lietuvos garso studijose, prie įrašo dirbant trims garso operatoriams. „Norėjome, kad ši ypatinga šventinė daina būtų įrašyta ir nufilmuota labai kokybiškai. Kadangi Kalėdinių lietuviškų dainų pasirodo labai nedaug, mums labai svarbu buvo profesionalus ir kokybiškas darbas“, – pasakojo grupės Kūjelaii narys Julius Vaicenavičius.

Toks klipo scenarijus yra  pirmasis Lietuvos muzikos klipų istorijoje. Akylesni klipo žiūrovai pamatys, kad nors vaizdas muzikos klipe vyksta atvirkščiai, tačiau tačiau siužetas yra tolygus, Kūjelių dainuojami žodžiai sutampa su muzika. Tam grupės Kūjeliai nariai turėjo išmokti dainą dainuoti atvirkščiai. „Buvo nepaprastai smagu ir kartu sudėtinga mokytis dainuoti savo dainą iš kitos pusės. Juk dainos eilutė „Tavęs aš pasiilgau, nors neseniai mačiau“ reikėjo dainuoti „Sęvat ša uagliisap, sron iainesen uaičam”. Pabandykite, tikrai nėra lengva“,- žaismingai pasakojo Kūjelių grupės nariai.

Įrašę Kalėdinę dainą ir nufilmavę klipą, grupė Kūjeliai su džiaugsmu laukia ne tik švenčių, bet ir kitų metų savo ypatingo muzikinio turo, kurį surengs didžiuosiuose Lietuvos miestų teatruose. Pirmasis koncertas Vilniuje koncertas vyks Keistuolių Teatre sausio 31 dieną, o Kaune vasario 10 dieną. Tad išmokti dainą „Kalėdos“ dainuoti atvirkščiai dar yra laiko.

 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist