Festivaliai

Vingio parką dvi dienas drebins sporto festivalis „Healthy Fest“

Priešpaskutinį vasaros savaitgalį, rugpjūčio 21 – 22 dienomis, Vilniaus Vingio parką sudrebins sporto ir sveikos gyvensenos festivalis “Healthy Fest”. Dvi dienas vyksiančio festivalio scenoje pranešimus skaitys ir į nemokamas treniruotes kvies žymūs sporto treneriai ir “influenceriai”: Artur Lebedenko Swan („Motyvuoti atletai“), Lietuvos tarzanu vadinamas Andrius Pauliukevičius, Rasa Vilkienė, zumbos trenerė Kamilė Narkutė, „Kamtauta Braškė“ ir kiti. Festivalio kulminacija taps žaibiškai išpopuliarėjusio hito „Mėlyna Mėlyna“ atlikėjų „Sisters on Wire“ koncertas.

„Remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos gyventojų fizinio aktyvumo tyrimo duomenimis, vilniečiai – yra vieni iš mažiausiai fiziškai aktyvių. Daugiau nei 1,5 metų su pertraukomis besitęsiantis karantinas, savaime suprantama, taip pat nepadeda. „Healthy Fest“ sporto festivalio tikslas – padėti vilniečiams susipažinti ir atrasti savo aktyvią veiklą ir susidraugauti su sportu“ – sakė „Healthy Fest“ organizatorius Gediminas Plokštys.

Viename renginyje – sporto festivalyje, lankytojams bus suteikiama proga susipažinti su dauguma Vilniaus mieste sportinę veiklą vykdančių klubų, būrelių, ir praktiškai visomis sporto šakomis: joga, arerobika, šiaurietiškuoju ėjimu, zumba, lauko tenisu, padėliu, plaukimu, karate, boksu ir kt. Tai pat, lygiagrečiai renginio metu vykstančioje pranešimų sesijoje, žmonės įgaus žinių apie sveikesnį gyvenimo būdą, būtinybę būti fiziškai aktyviems.

 

„Šis renginys – abipusiai naudingi mainai: lankytojams proga užmegzti pirminį kontaktą su treneriais, išsiaiškinti sportavimo klubuose sąlygas ir išsirinkti savo sporto šaką, o sporto organizacijoms – pgalimybė po karantino susigrąžinti lankytojus į ištuštėjusius klubus” –  sako G. Plokštys.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button