Renginys, kuris vyksta tik kartą metuose – pilnas čigoniškos laisvės, muzikos, aistros, daug nuoširdžių šypsenų, juoko ir jaudinančių akimirkų. Jus kviečia ir savo dainas dovanoja Lietuvos romai, Lietuvos scenos žvaigždės bei užsienio romų kolektyvai.

„GYPSY FEST“ 2022 rugsėjo 4 d. programa

12 val. interaktyvi teatrališka eisena nuo Katedros aikštės iki Rotušės aikštės.

13 val. sveikinimo kalbos, koncertas, vaišės ir mugė Vilniaus Rotušės aikštėje.

19 val. GRAND koncertas „Compensa“ koncertų salėje

Pasirodymus dovanos: „Sare roma“ ir Ištvanas Kvik, RONDO, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė „Du Donatai“, „Patruliai“, Samanta Tina (Latvija), Laisva, Konsuela Mačiulevičiūtė

Ypatingi svečiai – romų žvaigždės iš užsienio: „Ame roma“ (Latvija), „Romano Khaliben“ (Estija), „Olah Gipsy Beats“ (Vengrija), „Imperio“ (Čekija) „Cyganskaja Podkova“ (Ukraina).

„Festivalis GYPSY FEST yra socialinės pakraipos ir kasmet turi specialų šūkį. 2019-aisiais sakėme:„Romas – ne džinas!“ ir kvietėme susipažinti su romų tauta, nevengti, nesibaiminti romų. 2020-aisiais skelbėme – „Be etikečių!“, kviesdami neklijuoti prie žmonių ar tautos etikečių. 2021 sakėme– „Skirtingos tautybės – vienodos vertybės!“, norėdami priminti, kad išorė gali būti skirtinga, tačiau žmogiškosios vertybės yra visiems vienodos. O šiemet kviečiame – „Mėgaukis romanizacija!“, norėdami atkreipti dėmesį, kad šiais neramiais laikais ieškotume bendrystės ir pagarbos vieni kitiems“, – sako renginio organizatoriai.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist