Šį ketvirtadienį įvairių verslo įmonių darbuotojai dieną biure iškeitė į atvirą, bendruomenišką ir socialiai atsakingą vienos dienos festivalį DAYOFF GATHERING, skirtą pažymėti naujos verslo erdvės „Business Garden Vilnius“ statybų pradžią. Sporto varžybų, muzikos ir gerų darbų kupiną šventę moderavo žinomas bendruomeniškumo galimybių skatintojas Jurgis Didžiulis.

Pasak J. Didžiulio, šiandien būtina stiprinti bendruomeniškumą, atveriantį galimybes kartu efektyviau veikti vardan bendro tikslo ir puoselėti stiprią visuomenę. Tačiau vis dar galima atrasti kliūčių, trukdančių tai pasiekti.

„Kurti tvarią visuomenę labiausiai trukdo savanaudiškumas ir pasitikėjimo stoka, nes dažnai nemokame pasitikėti vieni kitais, konstruktyviai kalbėtis. Norint būti tam tikros bendruomenės dalimi, labai svarbu išmokti įsijausti į kito žmogaus vaidmenį, matyti kito akimis ir išlikti empatiškam“, – pataria J. Didžiulis.

Business Garden Vilnius

Idėjiškai ištrūkimą iš biuro atspindinčio festivalio DAYOFF GATHERING organizatoriai siekė, kad šventės dalyviai bendruomeniškumo dvasią stiprintų ne tik dalyvaudami komandinėse sporto varžybose, bet ir prisidėdami prie kilnaus tikslo.

Festivalyje užsiregistravusių paplūdimio tinklinio komandų vardu „Business Garden Vilnius“ skirs paramą jų pasirinktiems paramos gavėjams, taip kviesdami šventės dalyvius būti socialiai atsakingus ir empatiškus.

„Nesavanaudiškas darbas ne tik telkia kolektyviškumo jėgą, bet ir suteikia vienybės jausmą tame darbe dalyvaujantiems žmonėms. Puoselėjant gebėjimą veikti kartu, atsiranda emocinis gerumas, atveriantis dar daugiau galimybių daryti gerus darbus“, – idėjos esmę atskleidžia J. Didžiulis.

Nuotr. Tautvydo Stuko

Biurų komplekso „Business Garden Vilnius“ vystytojai – nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vastint Lithuania“ – šiuo festivaliu pažymėjo naujosios verslo erdvės statybų pradžią. „Business Garden Vilnius“ pasižymi tuo, kad skatina bendruomeniškumą ir teikia prioritetą socialiai atsakingos visuomenės kūrimui.

„Mes tikime tarptautine „Business Garden“ koncepcija, kuri atskleidžia visai kitą verslo erdvių modelį. Sinergija tarp verslo ir miesto bendruomenės prisidės prie vakarietiško didmiesčio vaizdo kūrimo, kur nelieka dviejų atskirų pasaulių. Verslas neturi atsiriboti nuo miesto gyventojų, priešingai – norime parodyti, kad šios dvi grupės gali susilieti į vieną, papildyti viena kitą ir kartu stiprinti Vilniaus bendruomeniškumą“, – sako „Vastint Lithuania“ vadovas Kęstutis Vedeckis.

K. Vedeckio teigimu, bendruomenė yra neatsiejama kiekvieno žmogaus kasdienybės dalis, todėl ji turi užimti svarbų vaidmenį ne tik namų aplinkoje, bet ir ten, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį – darbe. Siekdami stiprinti ryšį tarp verslo ir miesto, biurų komplekso vystytojai vilniečiams padovanojo naują laisvalaikio erdvę sostinėje. Joje miestiečių patogumui yra įrengta „grill“ zona ir sporto aikštelės. Festivalio dieną čia vyko įvairios sportinės veiklos, kurias lydėjo nerūpestinga festivalio nuotaika ir vaišės, o bendruomeniškumo pamatus interaktyvios muzikos pagalba klojo J. Didžiulis.

Nuotr. Tautvydo Stuko
Nuotr. Tautvydo Stuko
Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist