Nuo rudens pradžios neatsiejamas miesto festivalis „Loftas Fest“ jau devintą kartą muzikos ir meno gerbėjus kvies į sostinės Naujamiestį. Rugsėjo 10-12 d. lankytojų lauks šešios scenos, kuriose pasirodys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių atlikėjai. Taip pat, visas festivalis lankytojams šiemet bus nemokamas. 

Nors pasiruošimo tempas gerokai didesnis nei anksčiau, o planus teko ne kartą keisti, per aštuonerius metus ištikimų gerbėjų ratą subūręs festivalis ketina dar kartą sudrebinti buvusios „Elfos“ gamyklos teritoriją. Dar daugiau, tai bus ilgiausiai truksiantis „Loftas Fest“ – įskaitant sekmadienio dūzges, jis tęsis net keturias dienas.

„Labai džiaugiuosi, kad turime galimybę tęsti tradiciją ir rengti festivalį jau devintą kartą. Tai yra vienas svarbiausių „Lofto“ renginių, o netikėtumai yra neatsiejama jo dalis. Todėl esame pasiruošę patiems įvairiausiems scenarijams – net jei festivalis turėtų vykti be žiūrovų, pasirodymus transliuojant tik internetu“, – sako festivalio organizatorius Victoras Diawara. 

Šiais metais muzikinių pasirinkimų šešiose festivalio scenose tikrai netrūks. Vakarais lauks gyvo garso pop, R&B, rock ir alternative stilių atstovų pasirodymai, o naktinėje programoje lankytojai turės galimybę iki paryčių šokti pagal elektroninius techno, dark disco, jungle, drum‘n‘bass skambesius. 

Nors buvo planuota pakviesti daug atlikėjų iš Prancūzijos, Austrijos, Vokietijos ir kitų šalių,daugelio šių pasirodymų buvo atsisakyta, nors dalis jų ir galėtų įvykti. Organizatorių manymu, šiais laikais svarbu palaikyti vietinius atlikėjus ir DJ‘us. 

Vienas laukiamiausių penktadienio pasirodymų – prieš trejus metus tikrą bangą sukėlęs Junior A. Nuo tada net penkis EP albumus ir eilę sėkmingų koncertų surengęs atlikėjas festyvalyje pasirodys paskutinį kartą prieš ilgą petrauką. Naują albumą ir koncepciją atlikėjas pristatyti ketina tik kitų metų viduryje, tad „Loftas Fest“ bus paskutinė proga gerbėjams šiemet išgirsti mėgstamiausius kūrinius gyvai. 

Tą patį vakarą ant pagrindinės festivalio scenos pasirodys ir M.A.M.A. apdovanojimuose metų alternatyva išrinktas „Kabloonak“, išsiskiriantis jautriai poetiška ir brandžiai sarkastiška kūryba, bei unikaliai stipriu, grynu ir kartu moteriškai švelniu tembru pasižyminti Angelou. 

Vienas pagrindinių penktadienio naktinės programos akcentų – estai „Oopus“, kurių pasirodymai pasižymi įspūdingomis šviesos instaliacijomis, moderniu elektroniniu skambesiu ir ritmu, kuriamu tradiciniais estiškais instrumentais. 

Daugiau atlikėjų žadama paskelbti netrukus.

Vienas iš šių metų festivalio išskirtinimų yra tai, kad visas festivalis bus visiškai nemokamas. „Esam labai dėkingi Lietuvos Kulturos tarybai,Vilniaus miesto savivaldybei ir kitiems rėmėjams, kad suteikia mums galimybę padaryti festivalį nemokamą. Tad esamomis sąlygomis padarysim geriausią įmanomą šventę Vilniaus miestui ir miesto svečiams“, – žada V.Diawara.

Saugumas yra vienas pagrindinių prioritetų, todėl renginyje bus laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybės institucijų rekomendacijų. Įeinant į renginį bus matuojama temperatūra, o karščiuojantys ar turintys kitų užkrečiamų ligų simptomų asmenys į renginį nebus įleidžiami. Personalas viso renginio metu dėvės apsaugines kaukes, o prie festivalio vartų ir visoje teritorijoje bus prieinamas dezinfekcinis skystis. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist